Neler Yeni

Forumda açtığım konu neden siliniyor?

sametoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet Öz
Assassins Creed Unity ile ilgili akşam saat 6'dan beri yaşadığım ve çözemediğim bir sorun hakkında arkadaşlardan yardım alabilirim umudu ile açtığım konudan cevap bekliyorum boş boş. Fakat Sevgili yönetici arkadaşlar sağolsunlar konuyu silmişler. Böyle bir mantık mı var? Konuda ne gibi bir sıkıntı vardı da sildiniz? Sorununu çözmeye çalışan birine yaklaşımınız bu mudur? Saygısızlıktır bu. Diyebilecek hiçbir şeyim yok size.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Spoiler falan mı paylaştın?

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Konun duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Gürkan
Assassins Creed Unity ile ilgili akşam saat 6'dan beri yaşadığım ve çözemediğim bir sorun hakkında arkadaşlardan yardım alabilirim umudu ile açtığım konudan cevap bekliyorum boş boş. Fakat Sevgili yönetici arkadaşlar sağolsunlar konuyu silmişler. Böyle bir mantık mı var? Konuda ne gibi bir sıkıntı vardı da sildiniz? Sorununu çözmeye çalışan birine yaklaşımınız bu mudur? Saygısızlıktır bu. Diyebilecek hiçbir şeyim yok size.
Merhaba, forum kurallarına aykırı şeyler yaptıysan konun silinmiş olabilir. Yaşadığın sorunu uygun konuya seçerek ve ve yazım kurallarında dikkat edip tekrar paylaşıp bu sorunu tekrar yaşadığında yetkili kişilerle görüşerek sorununu çözebilirsin.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Merhaba, forum kurallarına aykırı şeyler yaptıysan konun silinmiş olabilir. Yaşadığın sorunu uygun konuya seçerek ve ve yazım kurallarında dikkat edip tekrar paylaşıp bu sorunu tekrar yaşadığında yetkili kişilerle görüşerek sorununu çözebilirsin.
Konun duruyor.

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Bu kadar sert ithamlarda bulunmadan önce profilinize girip "mesaj kategorileri" kısmından konulara bakın.

sametoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konun duruyor.
Bu kadar sert ithamlarda bulunmadan önce profilinize girip "mesaj kategorileri" kısmından konulara bakın.

Arkadaşlar kusura bakmayın özellikle bugün yoğun geçen bir işten sonra evde bir de bununla uğraşmak sanırım sinirlerimi biraz gerdi. Tepkim normal değildi kabul ediyor, hepinizden tek tek özür diliyorum. Hakkınızı helal edin.

Son düzenleme:

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Herhangi bir kural ihlali yapmadığın sürece konun silinmez.
Çoklu konu veya Spam var ise konuyu siliyoruz onun dışında konunuz sebepsiz yere silinmez .
Hatta mesaj gelmediğinde yükseltme hakkı olmayan üyelerimizinkini yükseltiyoruz.

Top Bottom