Neler Yeni

Forumda Doktor Varmı Lütfen Bişey Sorucam

VitoScaletta

80+ Gold
Ticari bir ürün olduğundan yan etkilerini araştırabilmem için çok uzun sürelere ihtiyacım var, 2 kelime aratıp da çıkan şeyler değil maalesef.
Faydası kesin var, mekanizmayı anladım yani ama yan etkileri hakkında soru işaretlerim var be kardeşim.
15 yaşında bu tarz bir şeyden ziyade , koşu , kondisyon antrenmanları daha iyi olur . En azından 18ini bekle. Boy uzaman falan devam etsin.
boy uzamasına etki edeceğine dair hiç bi araştırma yok o yüzden içim rahat zaten powerlifting yaptığımdan da sağlıklı besleniyorum proteinimi liflerimi gayet güzel alıyorum yaşıtlarım gibi kahvaltı olarak 1 simit gerisi cips kola çikolata gibi iğrenç bi beslenmemde yok

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Senin yaşında iken 167ydim 3 sene sonunda 182 oldum . Bu gelişimini yavaşlatacak şeylerden uzak dur bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

boy uzamasına etki edeceğine dair hiç bi araştırma yok o yüzden içim rahat zaten powerlifting yaptığımdan da sağlıklı besleniyorum proteinimi liflerimi gayet güzel alıyorum yaşıtlarım gibi kahvaltı olarak 1 simit gerisi cips kola çikolata gibi iğrenç bi beslenmemde yok
Supplementin boy uzamasına etkisi yok doğru ama ağır yük kaldırmanın var.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ama emin ol doktor senin iyiliğini düşünüyordur. Sürekli akademik litaretür tarıyor o doktorlar. O yüzden güven doktoruna 🙏🙏🙏

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Boy uzadığında daağrıyor diye biliyorum.

VitoScaletta

80+ Gold
Ama emin ol doktor senin iyiliğini düşünüyordur. Sürekli akademik litaretür tarıyor o doktorlar. O yüzden güven doktoruna 🙏🙏🙏
gıcık olmamın aslında asıl sebebi bizim komşumuz olması detaylı doğru düzgün hiç bişey yapmadı ve annemle sohbet etti benim derdimi dinleyeceğine en sonda yoga plates yap dedi bitirdi konuşmayı aşırı sinir oldum yani düşünsenize her gün bunu kafaya takıyorsun düşünüyorsun düşünüyorsun neyden neyden kaynaklanıyor o gün geliyor ve kadın dizini sadece 10 saniye elliyor sonra da kan değerlerine bakalım diyor sonrada yoga plates yap boşver ya ağırlık işlerini gençler kas yapcam falan uğraşıyo diyo gülüyor sonra da annemle sohbet ediyor sinir olmamak elde değil

gıcık olmamın aslında asıl sebebi bizim komşumuz olması detaylı doğru düzgün hiç bişey yapmadı ve annemle sohbet etti benim derdimi dinleyeceğine en sonda yoga plates yap dedi bitirdi konuşmayı aşırı sinir oldum yani düşünsenize her gün bunu kafaya takıyorsun düşünüyorsun düşünüyorsun neyden neyden kaynaklanıyor o gün geliyor ve kadın dizini sadece 10 saniye elliyor sonra da kan değerlerine bakalım diyor sonrada yoga plates yap boşver ya ağırlık işlerini gençler kas yapcam falan uğraşıyo diyo gülüyor sonra da annemle sohbet ediyor sinir olmamak elde değil
ve tekniğime aşırı dikkat ettiğim halde arch kurup omuzlarımı koruduğum halde herkesten fazla ısındığım halde benim omzum sakatlanıyor millet 0 ısınma dümdüz yatıyor saçma sapan formlarda bench yapıyor sakatlanmıyo bunun d vitamininden olduğunu düşünüyorum neyse kadın beni konuşturmadı sadece 2 kelime laf etti yolladı

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
dizlerim de ve eklemlerimde ağrılar vardı dün kan tahlili verdim d3 vitaminim eksik çıktı tamamen bunla bağdaştırmıyorum birazda bende suç çok ağır bench squat deadlift falan girdim lakin 2 aydır salonlar kapalı evde yatıyorum gine de eklemlerimde ağrılar var spor yaptığım zamanlar yoktu elimde glukozamin ve kolajen var fizik tedavi doktoruna gittim kadındı ve dizlerimi 5-10 saniye elledi bana hiç bi hareket yaptırmadı vs sorun gözükmüyor dedi herhalde 15 yaşımda dizlerimin hareket etmesini veya çok büyük sesler gelmesini falan bekliyor neyse kadına soruyorum elimde glukozamin ve kolajen var kullanıyımmı diyorum eklemlerim için bana diyorki kullanmanı önermem neden diyorum zaten bu yaşlarda vucudun bolca salgılıyor diyor bolca salgılıyorsa neden evde boş boş dururken eklem ağrısı yaşıyorum ? neyse kadına diyorumki salonlar açılır ben gine spora devam edicem gine eklemlerimi zorluycam kullanmam iyi olurmu diyorum sürekli beslesin eklemlerimi diyorum bana diyorki yani sen bilirsin YA KARDEŞİM BİŞEY SÖYLESENE KULLAN VEYA KULLANMA FAZLASI ZARAR VEYA DEĞİL BİŞEY SÖYLE GURBAN OLUYUM YAA bana diyoki yoga yap plates yap heee yoga yapıyım salona giriyim erkek halimle ya tövbe estağfurullah diyo ağırlık kaldırmak iyi değil lastikle yoga plates hareketleri yap diyo boşver ağırlığı diyo yarabbi sabır

elimde glukozamin ve kolajen var kullanmamın zararı olurmu 15 yaşındayım eklemlerimi beslemesi için yararı olur diye düşünüyorum lakin bu doktor hiç bişey söylemiyor fazlası zarar mı değilmi internete her yere yazıyorum sonuç ta çıkmıyor herkes kafasına göre glukozamin kolajen falan alıyor ilerde eklemlerimde sıkıntı çıkmasın diye bu kadında bana sen bilirsin diyor

yani ergenlik çağında gelişime falan etkisi falan varsa öyle şeyleri kullanmayalımda bu kadın hiç bişey söylemiyor sakıncası varmıdır yokmudur kullanmamın

DOKTOR VARSA ETİKETLERMİSİNİZ
O yaşlarda benim sol dizimde sorun olmuştu. Bursaspor'un doktoruna gittim. Boy hızlı uzadığı için eklemdeki sıvı yetişmemiş tek 1 iğne ve 2 3 egzersizle halettmişti. Bu bahsettiğim olay 14 sene önce

VitoScaletta

80+ Gold
O yaşlarda benim sol dizimde sorun olmuştu. Bursaspor'un doktoruna gittim. Boy hızlı uzadığı için eklemdeki sıvı yetişmemiş tek 1 iğne ve 2 3 egzersizle halettmişti. Bu bahsettiğim olay 14 sene önce
keşke benim de karşıma senle ilgilenen doktor gibi birileri çıksaydı

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hangi ildesin kardeşim?

Başka doktor elbet vardır ağrın devam ederse git sor. Ama kendi doktoruna güven onlar her gün senin gibi onlarcasına bakıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,820
Üyeler
142,179
Son üye
81reytinglisolkanat
Top Bottom