Neler Yeni

Forumda "İndirim" konularını takip edebileceğimiz bir url var mı?

AliFii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ali Fidancı
Selamlar. Forumda yeni olduğum için gereksiz konu açtıysam kusuruma bakmayın.

Genelde Forumlar'da denk geldiğim "İndirim/İndirim Bitti!" konuları baya dikkat çekici ve faydalı oluyor. Aa buna da ihtiyacım varmış dediğim çok şey görüyorum bu konularda. Fakat bu konuları sadece Forumlar'da "Yeni Mesajlar" bölümünde görüyorum sadece. Yani en azından ben bu kadar biliyorum.
Bu konuları takip edebileceğimiz bir bölüm varsa paylaşabilir misiniz?

Bahsettiğim etiket şu şekilde bu arada:

1681319745275.png

Eğer yoksa bir tavsiyede bulunmak isterim. Forumda herhangi bir yerde bu türden konuları listeleyebileceğimiz bir yer olsa nasıl olurdu? Örneğin "İndirim" etiketini tarih sırasına göre, hemen arkasından "İndirim Bitti"leri tarih sırasına göre listeleyen (veya ayrı listelerde), listenin üstünde "Şunları göster: İndirim / İndirim Bitti" şeklinde bir filtresi olan (ayrı listeler olursa buna da gerek kalmıyor) gibisinden bir sayfa Forum'a faydalı olurdu düşüncesindeyim.
İyi Forumlar

1681321932291.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Selamlar. Forumda yeni olduğum için gereksiz konu açtıysam kusuruma bakmayın.

Genelde Forumlar'da denk geldiğim "İndirim/İndirim Bitti!" konuları baya dikkat çekici ve faydalı oluyor. Aa buna da ihtiyacım varmış dediğim çok şey görüyorum bu konularda. Fakat bu konuları sadece Forumlar'da "Yeni Mesajlar" bölümünde görüyorum sadece. Yani en azından ben bu kadar biliyorum.
Bu konuları takip edebileceğimiz bir bölüm varsa paylaşabilir misiniz?

Bahsettiğim etiket şu şekilde bu arada:

Alıntıyı görüntüle

Eğer yoksa bir tavsiyede bulunmak isterim. Forumda herhangi bir yerde bu türden konuları listeleyebileceğimiz bir yer olsa nasıl olurdu? Örneğin "İndirim" etiketini tarih sırasına göre, hemen arkasından "İndirim Bitti"leri tarih sırasına göre listeleyen (veya ayrı listelerde), listenin üstünde "Şunları göster: İndirim / İndirim Bitti" şeklinde bir filtresi olan (ayrı listeler olursa buna da gerek kalmıyor) gibisinden bir sayfa Forum'a faydalı olurdu düşüncesindeyim.
İyi Forumlar

Alıntıyı görüntüle
Eğer sana bildirim gelmesini istiyorsan sıcak fırsatlar bölümünden takip et butonunu aktif etmelisin .

Top Bottom