Neler Yeni

Forumda Sevmediğiniz üyeler hangileri

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
@Harley Quinn❖ adlı reisi önceden açtıgım konunun birinde gereksiz atar yaptığı için sevmezdim ama sonra bir konu da gereksiz muhabbetlere gerek yok tarzı bir yorumunu gördüm yani yorum tam öyle değildi de yorumunda gereksiz yere kavga etmeye gerek yok tarzı bişiler anlatmaya çalışıyordu neyse ondan sonra ona bi içim ısınmadı değil ama sanırsam başkaları da ondan pek hoşlanmıyor o.O2o.O2 ama olsun be harley hocam ben kalbimi açtım sana (=o.O2o.O2o.O2o.O2
Koskoca forum ortamı, illaki üç beş kişiyle fikrin uyuşmaz, tartışırsın. Beni sevmeyen olabilir, benimde sevmediğim olabilir. Normal. Çünkü aynı değiliz ve dediğim gibi bir insanla illaki fikirlerinin uyuşmadığı nokta olabilir.

Beni sevmeyen bir kişi varsa, seven on kişi vardır merak etme. Sevilmeyen biri olsam konularda en yüksek beğenileri ben almazdım, forumda en çok beğeniyi alan ben olmazdım emin ol.

FurkanIIy

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Furkan Arslan
Aşırı dinci bir abi vardı onu sevmiyorum, görüşleri saçma geliyor

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Koskoca forum ortamı, illaki üç beş kişiyle fikrin uyuşmaz, tartışırsın. Beni sevmeyen olabilir, benimde sevmediğim olabilir. Normal. Çünkü aynı değiliz ve dediğim gibi bir insanla illaki fikirlerinin uyuşmadığı nokta olabilir.

Beni sevmeyen bir kişi varsa, seven on kişi vardır merak etme. Sevilmeyen biri olsam konularda en yüksek beğenileri ben almazdım, forumda en çok beğeniyi alan ben olmazdım emin ol.
hocam valla bende sizi seviyordum ama çok önceden açtıgım konu da yorum olarak böyle konu mu olur boş boş şeyler yazmayın tarzı bir şey yazdıgınız için sizden hoşlanmamaya başlamıştım

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
hocam valla bende sizi seviyordum ama çok önceden açtıgım konu da yorum olarak böyle konu mu olur boş boş şeyler yazmayın tarzı bir şey yazdıgınız için sizden hoşlanmamaya başlamıştım
Yazmışımdır bilmiyorum

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674