Neler Yeni

forumdakiler neden android, xiaomi, gamepower vs düşmanı?

batuu123

80+ Bronze
nerede bir konu görsem altında herkes gamepowera ait psuyu kasayı her şeyi kötülüyor, android daha iyi bir cihazla en kötü iphoneyi karşılaştırıyorlar sırf android diye bu sefer o cihazları kötülüyorlar ios övüyorlar, samsungun 4 yıl önceki telefonuyla xiaominin bu sene çıkan telefonu arasında kalmış birisi özellik olarak xiaomi 2 kat fark atarken adamlar sırf marka diye direkt samsunga övgü yapıştırıyorlar :D bu kadar bilgisiz ve babadan oğula kulaktan kulağa dolaşan bilgilerle neden kendinizi avutuyorsunuz anlamıyorum sorsak 1 tane patlayan gamepower psu gösteremez mesela gelmiş bomba emojisi falan koyuyor..

Grande Terim

80+ Silver
Gamepower psu kötü çünkü?
giriş seviye sistemlerde kullanılır ama üst seviye sistemlerde kullanılması kötü olur çünkü çok güvenilir bir psu değil

batuu123

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower psu kötü çünkü?
giriş seviye sistemlerde kullanılır ama üst seviye sistemlerde kullanılması kötü olur çünkü çok güvenilir bir psu değil
kötü olduğuna nereden vardın mesela?? adam 12klık sistemde 80+ 650w gamepower psu var onu bile kötülüyor sende onlardansındır muhtemelen 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Checkmate

80+ Silver
Gamepower psular dandik olduğu için akım koruması vs olmuyor elektrikğin gidip gelmesi durumunda sistemi bozabiliyor gp dediğin marka da rezalet beş para etmez uyduruk çin malı fason üretim şeylere etiket basıp türkiyede satan bir marka. İphone da Android telefonlardan çok daha uzun süre gidiyor işlemci oyun performası olarakta İOS andriodden her zaman bir tık daha iyidir. Samsung ve xiaomi konusunda haklısın.

Grande Terim

80+ Silver
kötü olduğuna nereden vardın mesela?? adam 12klık sistemde 80+ 650w gamepower psu var onu bile kötülüyor sende onlardansındır muhtemelen 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum
bende 2 yıldır gamepower psu kullanıyorum ama bu iyi bir psu olduğu anlamına gelmiyor 12klık sistemde fsp gibi markalar kullanılması ihtimali az oluyor genelde

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
nerede bir konu görsem altında herkes gamepowera ait psuyu kasayı her şeyi kötülüyor, android daha iyi bir cihazla en kötü iphoneyi karşılaştırıyorlar sırf android diye bu sefer o cihazları kötülüyorlar ios övüyorlar, samsungun 4 yıl önceki telefonuyla xiaominin bu sene çıkan telefonu arasında kalmış birisi özellik olarak xiaomi 2 kat fark atarken adamlar sırf marka diye direkt samsunga övgü yapıştırıyorlar :D bu kadar bilgisiz ve babadan oğula kulaktan kulağa dolaşan bilgilerle neden kendinizi avutuyorsunuz anlamıyorum sorsak 1 tane patlayan gamepower psu gösteremez mesela gelmiş bomba emojisi falan koyuyor..
ona bile güvenirim ama gamepower psu'ya hayır...

Checkmate

80+ Silver
Senin sorunsuz kullanman ürünü temize çıkarmıyor ürettiği ürünlerinin %90 ı kronik sorunlu olan, çinden fason üretim şeyleri millete satan bir markadan neden alalım ki ?.Senin ürün şansa bozulmamış olabilir bu gamepowerı kaliteli mi yapıyor ? Hayır. Bu kafa yapısı gamepowercılarda hiç değişmedi mağara adamı zihniyeti var

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
gamepower psu alınacağına 2.el fsp corsair high power gibi markalar tercih edilebilir hocam.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
liste komple kötü çünkü

Mert

80+ Silver
Hepsi kötü de o yüzden. Kullandık, gördük. Parası olan biri bunların hiçbirini kullanmaz.

Zepett8

80+ Bronze
Android’i kullansam tek sebebim crack oyun indirme ve uygulama desteğinin daha fazla olması olurdu. İOS kesinlikle tasarım ve kullanış olarak daha güzel ve kullanışlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,978
Üyeler
153,481
Son üye
spxlty
Top Bottom