Neler Yeni

Forumdan birazcık bahseder misiniz ?

egrdmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Erdem
Arkadaşlar sarı siyah forumdan sonunda bugün kendimi banlatarak bir şekilde kurtuldum. 2020'den beri üyesiyim o forumun onu da önermişlerdi ama son 1 yılda açtığım konular hep cevapsız kalmaya başladı aktiflik şuan sıfır, saçma sapan üyeleri banlama vs. kurtulduk sonunda. Burayı önerdiler aktifliği iyi diye umarım sonu aynı şekil olmaz :) Bana biraz forumun adetlerinden genel şeylerinden bahsedebilir misiniz

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Ahmet Sevinç
Arkadaşlar sarı siyah forumdan sonunda bugün kendimi banlatarak bir şekilde kurtuldum. 2020'den beri üyesiyim o forumun onu da önermişlerdi ama son 1 yılda açtığım konular hep cevapsız kalmaya başladı aktiflik şuan sıfır, saçma sapan üyeleri banlama vs. kurtulduk sonunda. Burayı önerdiler aktifliği iyi diye umarım sonu aynı şekil olmaz :) Bana biraz forumun adetlerinden genel şeylerinden bahsedebilir misiniz
teknik konuda sıkıntı yaşarsan muhtemelen buradada cevap alamazsın "bu sistem nasıl" konuları vs. dışında ama en azından alakasız mesaj yazan adam yok
konu dışı ise aktif her konuyu burada açıp sorabilirsin yazarız bir şeyler

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Ustteki arkadasa katiliyorum teknik sorunlarin cok yuksek ihtimal ile cevapsiz kalacaktir fakat su urun alinir mi su sistem alinir mi vb gibi konularda cevap bulacagini dusunuyorum. Onun disinda konu disi kismi da gayet aktif.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,256
Üyeler
157,049
Son üye
Düttürü
Top Bottom