Neler Yeni

Forza horizon 4 DLC alıp kullanmasak olur mu?

Arkadaşlar ben Forza 4'ü Game Pass'te denemiştim ve çok beğenmiştim. Şu an Steam'de indirime girmiş. Oyunu zaten uzun süre offline oynarım ancak arabaları oyunda kendim almak istediğim için arada kaldım. Ultimate alırsam bir sürü araba veriyor ve heyecanı kalmıyor. Standart alırsamda Ultimate'deki özel arabaları kullanamayacağım.

Birinin yorumunu gördüm: DLC'leri kapatırsan standart ile başlarsın oyuna. Sonra DLC'leri istediğin zaman açarsın Ultimate olur. Oyunda öyle bir şey var mıydı?

Veya DLC'leri yüklemesek (eğer olmazsa) oyunu yükledikten sonra DLC kaldırsak oyun standart şekilde açılır mı?

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
Şimdi örnek vereyim, Euro Truck Simulator 2 de dlcleri kapatınca oyunda çalışmıyor tahminimce Forza'da da aynısı olur mantıken öyle olmalı 1 tane dlc al indirme bir dene baktın ki görünmüyor dlcleri al yükleme.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi örnek vereyim, Euro Truck Simulator 2 de dlcleri kapatınca oyunda çalışmıyor tahminimce Forza'da da aynısı olur mantıken öyle olmalı 1 tane dlc al indirme bir dene baktın ki görünmüyor dlcleri al yükleme.
Oyunda dlc leri eklemezsem gelmiyormuş

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Emre Yılmaz
Evet arabaları almak için aktif etmen gerekiyor. Hatta ben aktif etmeyi bilmediğim için baya bi süre onlar olmadan oynamıştım ama map genişletme alırsan onlar otomatik aktif oluyor

ReyMysterio619

80+ Bronze
Hayır bende de ultimate edition var ve FPS düşürmesin diye LEGO ve fortune island DLC lerini kapatıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,716
Üyeler
154,276
Son üye
zWeakly
Top Bottom