Neler Yeni

Yardım Forza Horizon 5 Premium Nereden Bulabilirim?

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
itemsatıştan forza horizon 5 premium hesap satın aldım microsoft store üzerinden verilen hesap ile giriş yapıcaktım ama bilgiler yanlışg eldi satıcıya da ulaşamadım. ki klasikleşmiş bir şey itemsatış dolandırıcı kaynıyor. nereden ucuza forza horizon 5 premium hesabı satın alabilirim? bana özel olmasına gerek yok

Cihangir

80+ Gold
itemsatıştan forza horizon 5 premium hesap satın aldım microsoft store üzerinden verilen hesap ile giriş yapıcaktım ama bilgiler yanlışg eldi satıcıya da ulaşamadım. ki klasikleşmiş bir şey itemsatış dolandırıcı kaynıyor. nereden ucuza forza horizon 5 premium hesabı satın alabilirim? bana özel olmasına gerek yok
oyuncustore

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır 5gün sonra elinde gidecektir bu tarz hesapların çoğu sıkıntılı
nerden nasıl bulabilirim bir premium eklentisi için 530tl vermek istemiyorum açıkçası

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orası öyle çok önermesemde bunlar yerine crackde düşünülebilir ama tavsiye etmem..
normal forza oynayabiliyorum (gamepass) ama premium eklentideki şeyler hoşuma gidiyor

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Knk 40-50tl ye aldığın hesaplar Max 1hafta gider kalıcı olmasını istiyorsan kendin Steamden Alican

Cihangir

80+ Gold
güvenilir mi? 70tl sonuçta
güvenilir bende ordan alıyorum microsoft hesabı olarak veriliyor oyuna girerkende kendi hesabımla giriyorum. Hesap giderse canlı desteğe yazıyorum yenisini veriyorlar

Top Bottom