Neler Yeni

Forza Horizon 5 yarista arac sectirtmiyor?

Armi3067

80+ Bronze
Oncelikle iyi gunler dilerim forum, arkadasla FH5 basladik 1 hafta oluyor fakat ne yaptiysak yarislarda arac secemiyoruz nasil oluyor tam olarak anlatayim. Mavi Sembollu olan normal duz yol yarisina giriyorum onerilenlerden 1 araba seciyorum fakat arkadasima arac sectirme ekraninda hic arac gelmiyor benim aracimi odunc aliyor veya sadece 1 arac gosteriyor zorla onu aldiriyor, bende onun konvoyuna katiliyorum aynisinida bu sefer ben yasiyorum. Bunu nasil cozuyoruz veya neden yapar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
crazy
yarışa girmeden üstüne gelince hangi class araba istediği yazıyor, mesela s1 s2 class yazar, sende s1 yada s2 class araba yoksa o yarışta gözükmez

Armi3067

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o teoriyide denedik yanlis bir teori atiyorum arkadasim girdi ve bir tane S1 araba secti bende 15 tane S1 araba var fakat 2 tane gosteriyor yada arkadasininkini odunc al diyor. FH4 gibi degil yani oyunu asiri kotu ve sacma yapmislar bu yonden bir sey anlamadik. Ben hangi aracla girersem gireyim arkadasima surekli Taycan sectiriyor veya benimkini odunc aldiriyor mesela.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,617
Üyeler
151,927
Son üye
bordoma
Top Bottom