Neler Yeni

Foxconn Anakartıma Ddr3 ram olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
Arkadaşta boşta ddr3 ram varmış Foxconn anakarta takılırmı
IMG_20200725_200737.jpg
anakart bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim yeni gelen ram ile şu 2 gb eski rami aynı anda taksam desteklermi yoksa tek 8 mi kalsın

talhasky

80+
slotlarin ikisi de dolu eger senin ramlerden dusukse mhz i arkadasinin verecegi takmani onermem kendim performans dususu yasamistim

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,835
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
teşekkür ederim yeni gelen ram ile şu 2 gb eski rami aynı anda taksam desteklermi yoksa tek 8 mi kalsın
Tam olarak anlayamadım, gelen ram nedir, 2 GB eski ram şu an anakarttakilerden biri mi?
Tek 8'den kastın ramın GB'ı mı? Eğer öyleyse olmaz, çünkü anakart en fazla 4 GB ram destekliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
slotlarin ikisi de dolu eger senin ramlerden dusukse mhz i arkadasinin verecegi takmani onermem kendim performans dususu yasamistim
arkadaşımın vereceği 8 gb ram bendekiler 2 2 bi 2sini sökücem yada hepsini sökmeyi planlıyorum

Polat Alemdar.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
arkadaşımın vereceği 8 gb ram bendekiler 2 2 bi 2sini sökücem yada hepsini sökmeyi planlıyorum
Bu arada şöyle diyeyim bellek slotlarınız her biri maks 4 gb ram kabul ediyor bu durumda 4+4 8gb ram takabilirsiniz, bu durumda tek slot 8 GB raminizi ya görmeyebilir yada 4 gb ını görür. ;)

Top Bottom