Neler Yeni

Öneri FP bandında Laptop tavsiye

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Divri Sevgi
Bütçe
45000
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CLP6...=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
Acer Predator Helios 16 PHN16-71-70K3 notebook arkadaşlar günümüz uygulamaları ve oyunları gereği en az 1 TB hafıza gerekli en az 16 GB RAM 8 GB ekran kartı bu standratlara uygun fiyata dahil 45 bin TL'lık laptop bakıyorum bu laptop buna uygun gibi görünüyor sizce nasıl aynı fiyat bandında Acer Nitro 16 sürekli öneriliyor ama bu daha iyi bir seçenek değil mi rica etsem bilgisi olan biri bana bu süreçte yardımcı olabilir mi?

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Barış Şen
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CLP6...=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
Acer Predator Helios 16 PHN16-71-70K3 notebook arkadaşlar günümüz uygulamaları ve oyunları gereği en az 1 TB hafıza gerekli en az 16 GB RAM 8 GB ekran kartı bu standratlara uygun fiyata dahil 45 bin TL'lık laptop bakıyorum bu laptop buna uygun gibi görünüyor sizce nasıl aynı fiyat bandında Acer Nitro 16 sürekli öneriliyor ama bu daha iyi bir seçenek değil mi rica etsem bilgisi olan biri bana bu süreçte yardımcı olabilir mi?
Gereksiz pahalı buluyorum

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Barış Şen
Kasası nitro 16 ile yarışamayacak kadar olsa da cebinde paran kalır ve üstüne işlemcisi daha iyi bir model

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Divri Sevgi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasası nitro 16 ile yarışamayacak kadar olsa da cebinde paran kalır ve üstüne işlemcisi daha iyi bir model
Merhaba acaba hafıza olrak daha yüksek ve daha iyi bir model önerebilir misin 45 bin TL civarı bir bütçem var yardımcı olabilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba acaba 40 45 bin civarı bir laptop önerebilir misin hafıza ve ram kısmından dolayı çekiniyorum bu modelde?

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba acaba hafıza olrak daha yüksek ve daha iyi bir model önerebilir misin 45 bin TL civarı bir bütçem var yardımcı olabilir misin?

Merhaba acaba 40 45 bin civarı bir laptop önerebilir misin hafıza ve ram kısmından dolayı çekiniyorum bu modelde?
panel harici iyi bir laptop ssd yükseltmesini kendiniz yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Divri Sevgi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onerini dikkate alacağım peki nitro 16 hakkında ne düşünüyorsun çok görüyorum

panel harici iyi bir laptop ssd yükseltmesini kendiniz yapabilirsiniz.
Dikkate alacağım önerini nitro 16 hakkında ne düşünüyorsun

eren28tr

80+ Platinum
Onerini dikkate alacağım peki nitro 16 hakkında ne düşünüyorsun çok görüyorum

Dikkate alacağım önerini nitro 16 hakkında ne düşünüyorsun
Güzel laptop ama ben bu fiyata rtx 4070 HP victus 16 varken tercih etmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,577
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom