Neler Yeni

Fps drop yiyorum[Rust]

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fazlı Dogan
sistemim gerçekten iyi
4060ti 8gb var yük altında max 70derece goruyor
ryzen 7 7700x yük altında max 74 derece goruyor
32gb 6000mhz ram var 16x2 yük altında max 30gb kullandıgını gordum
2tb m2 ssd 7000/7000

oyun içinde anlık fps droplar yiyorum fps 30 20 50 lere düşüyor geri çıkıyor anlık sürekli
grafiklkeri düşürdüm yükselttim fps dorplar gene aynı düzelmiyor

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Alper GÖK
Oyun SSD' de mi kurulu yoksa HDD' de mi kurulu ?

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Yusuf Gümüş
sistemim gerçekten iyi
4060ti 8gb var yük altında max 70derece goruyor
ryzen 7 7700x yük altında max 74 derece goruyor
32gb 6000mhz ram var 16x2 yük altında max 30gb kullandıgını gordum
2tb m2 ssd 7000/7000

oyun içinde anlık fps droplar yiyorum fps 30 20 50 lere düşüyor geri çıkıyor anlık sürekli
grafiklkeri düşürdüm yükselttim fps dorplar gene aynı düzelmiyor
Hocam rust çok bozuk bir oyun. Yani sistem ile alakası yok drop yemenizin. Bende imzamdaki sistem ile rustta drop yiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fazlı Dogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Can Öngel
rustda optimizasyon yok denecek kadar saçma 2.5k saatim var ve oyunun en eski versiyonundan bu yana her halini gördüm. yani oynadığınız sunucudan bile çok şey farkedebiliyor, büyük bir ihtimal hareket ettikçe drop yiyorsundur o da yeni bölgenin randerindan geliyordur. ayarları biraz kurcalayın eğer çok grafik aşığı değilseniz map yükleme vs gibi bazı ayarları kısmanızı öneririm. pvp ayarları falan yaparsanız milleti görmeniz ve yıllar geçmesine rağmen düzelmeyen texture hatalarını aşarsınız. ama gün sonunda bu rust yani en iyi sistem kasabiliyor çünkü sistemin gücüyle alakalı değil oyunun bozuk olmasından kaynaklı, bazı yerlerde konsola falan kod yazıyorsunuz onları da denemenizi tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fazlı Dogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rustda optimizasyon yok denecek kadar saçma 2.5k saatim var ve oyunun en eski versiyonundan bu yana her halini gördüm. yani oynadığınız sunucudan bile çok şey farkedebiliyor, büyük bir ihtimal hareket ettikçe drop yiyorsundur o da yeni bölgenin randerindan geliyordur. ayarları biraz kurcalayın eğer çok grafik aşığı değilseniz map yükleme vs gibi bazı ayarları kısmanızı öneririm. pvp ayarları falan yaparsanız milleti görmeniz ve yıllar geçmesine rağmen düzelmeyen texture hatalarını aşarsınız. ama gün sonunda bu rust yani en iyi sistem kasabiliyor çünkü sistemin gücüyle alakalı değil oyunun bozuk olmasından kaynaklı, bazı yerlerde konsola falan kod yazıyorsunuz onları da denemenizi tavsiye ederim
kankacım diger arkadaşlarım yemiyor bir tek ben yiyorum

YPoine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerem Can Öngel
kankacım diger arkadaşlarım yemiyor bir tek ben yiyorum
ben de diyorum ki ben bunu defalarca yaşadım bu sorun dünkü sorunlardan değil. keyfe keder donabiliyor. benden kat kat daha iyi pc'si olan arkadaşlarımın kaç defa donduğu için çıldırdığını biliyorum keza aynı şekilde benim de donduğu zamanlar oldu. yani oyun bozuk hacı oyun bozuk
bende 1660s var 90 fps alırken 2000 3060 olanların 60 70 fps aldığına, (watt olarak falan aynı bu arada) ki bunlar aynı serverda yan yana dururken olan şeylerdi. Yani oyun bozuk yapabileceğin çok absürt bir durum yok ram fazla işlemci çekirdeklerine bak msi üzerinden belki sadece 1 tanesi falan drop yiyordur belki ama sanmam. günün sonunda 1 2 ayardan fazla yapabileceğin bir şey yok, güncellemeler ile belki stabil hale gelir

Top Bottom