Neler Yeni

Çözüldü✓ Fps oyunları için mouse tavsiye

Yiğido01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yiğit Kaynak
Instagram
https://www.instagram.com/yigit.kaynakk/
Discord
OhaYİĞİT#9901
Fps, mmorpg ve hikayeli oyunlar oynuyorum ne tavsiye edersiniz şuan da katar pro kullanıyorum küçük geldiği için elimi ağrıtıyor ve rahatsız ediyor. Aklımda razer basilisk v2 var başka tavsiyelerinizi bekliyorum, elim parmak ucundan bileğime 19cm, tutuş şeklim palm fingertrip arası.
steel series aerox 3 piyasanın en hafif mousesi ve tpyce girişli çok çok çok güzel mouse aşşırı hafif çok seri reflekslerle oynatıyor oyunu

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Steelseries rival 3 al dostum fiyatının üstünde Bi mouse 270 300 arası fiyatı var tavsiye ederim kesinlikle
Rival 3 aklımda vardı, kulaklığım da steelseries set olurlar diye istiyordum birazda ama çok düz mouse serçe parmağımdaki sürtme olayını bunda da yaşarmışım gibi geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

steel series aerox 3 piyasanın en hafif mousesi ve tpyce girişli çok çok çok güzel mouse aşşırı hafif çok seri reflekslerle oynatıyor oyunu
Görüntüsü hiç hoşuma gitmiyor delikli mouseların teşekkürler tavsiyen için.

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
Rival 3 aklımda vardı, kulaklığım da steelseries set olurlar diye istiyordum birazda ama çok düz mouse serçe parmağımdaki sürtme olayını bunda da yaşarmışım gibi geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görüntüsü hiç hoşuma gitmiyor delikli mouseların teşekkürler tavsiyen için.
Mouse pad e sürtünme olayını diyorsan benim de elim başta sürüyordu 1 haftada geçti görüntü olarak İnternetdekinden 2x saha güzel

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
385 TL kaçırma bu fiyata daha iyisi yok.
Büyük ihtimal bunu alacam ama gaming gecesini bekliyorum belki güzel bişey düşer.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Büyük ihtimal bunu alacam ama gaming gecesini bekliyorum belki güzel bişey düşer.
Bundan daha güzel bir şey düşmez. 70 dolarlık ürünü 30 doların bile altına alıyorsun. Yakın zamana kadar +600 TL'ye satılıyordu. Ne olduysa çok iyi indirime girdi.

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Bundan daha güzel bir şey düşmez. 70 dolarlık ürünü 30 doların bile altına alıyorsun. Yakın zamana kadar +600 TL'ye satılıyordu. Ne olduysa çok iyi indirime girdi.
Deathadder v2 sipariş verdim herkese teşekkürler

Top Bottom