Neler Yeni

FPS Sorunu csgo

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Melih Buğra
Kullandığın program fps sabitliyor olabilir. Bence sorun oyunda değil oyunu yayınlamak için kullanılan uygulamanın ayarlarında.
değil hocam , obs yi kapattım oyunu silip yükledim ayarları sıfırladım ve prof. ayarlara çektim, yayın açıkkende +250 fps alıyordum zaten, dediğim gibi birden bire oyundan çıktım tekrar girdim fps bu oldu. her şey kapalı iken sadece csgo açıkken bu fps değerleri

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
değil hocam , obs yi kapattım oyunu silip yükledim ayarları sıfırladım ve prof. ayarlara çektim, yayın açıkkende +250 fps alıyordum zaten, dediğim gibi birden bire oyundan çıktım tekrar girdim fps bu oldu. her şey kapalı iken sadece csgo açıkken bu fps değerleri
Fps sabit değil yani ? Dalgalanıyor mu 60 70 arasında ? Bilemiyorum o zaman tam olarak ne olduğunu. Konuyu takibe aldım umarım çözersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Melih Buğra
inşallah çok garip, birden bire hiçbirşey yapmadan fps oyunu kapatıp açtım diye 300 den 70 civarına düştü. Çok şaşkınım

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Melih Buğra
Mantıklı evet bu da olabilir.
Kullandığın program fps sabitliyor olabilir. Bence sorun oyunda değil oyunu yayınlamak için kullanılan uygulamanın ayarlarında.

Windowsu 2 gün önceye aldım burda bu işlemlerin hiçbişeyini ellememiştim zaten,ancak yine devam etti sorun , bu da heralde steam kaydettiği için oluyor.Ayarları varsayılana sıfırla dedim sorun düzeldi fakat benim alıştığım görüntü ayarları ve 3 yıldır oynadığım 4:3 1280x720 ayarlar.Bu ayarlara çektiğimde fps düşüyor. ancak tekrar varsayılan yapınca fps im artıyor.Buna var mıdır bir çözüm?

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
Windowsu 2 gün önceye aldım burda bu işlemlerin hiçbişeyini ellememiştim zaten,ancak yine devam etti sorun , bu da heralde steam kaydettiği için oluyor.Ayarları varsayılana sıfırla dedim sorun düzeldi fakat benim alıştığım görüntü ayarları ve 3 yıldır oynadığım 4:3 1280x720 ayarlar.Bu ayarlara çektiğimde fps düşüyor. ancak tekrar varsayılan yapınca fps im artıyor.Buna var mıdır bir çözüm?
Gerçekten aşırı garip dostum. Daha önce hiç karşılaşmadım bir şey diyemiyorum. İngilizce bir şekilde araştırma yapın orada çözüm bulmanız daha ihtimal.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege
1024 deneyin o da 4:3 belki daha seversiniz ben öyle kullanıyorum.

Top Bottom