Neler Yeni

Freedos Laptopa Win 11 Yüklerken Wifiye Bağlanmamak

kasser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Güray yılmaz
Freedos laptopa win 11 yüklerken internet ağına bağlanmamı istiyor. Powershell üzerinden bir komutla bunu atlayabiliyorum ancak sonrasında bilgisayarı internete nasıl bağlanabilirim ? Ethernet bir seçenek ama hem laptopta ethernet girişi yok hem de kablolara ayrı para vermek istemiyorum.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
Freedos laptopa win 11 yüklerken internet ağına bağlanmamı istiyor. Powershell üzerinden bir komutla bunu atlayabiliyorum ancak sonrasında bilgisayarı internete nasıl bağlanabilirim ? Ethernet bir seçenek ama hem laptopta ethernet girişi yok hem de kablolara ayrı para vermek istemiyorum.
Laptobunuzun modeli nedir?

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Süngüç
Hocam sağ veya sol altta "internet olmadan devam et" yazısı olması lazım.

kasser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Güray yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
Asus ROG Zephyrus G14 GA402NJ-L4034
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o kısımla devam ederek win 11 i kurduktan sonra bilgisayarı internete nasıl bağlayacağım ?
Telefonunuza ya da tabletinize wifi sürücüsünü indirip bilgisayara atabilirsiniz. Modelini bilmiyorsanız donanım kimliğini bir .txt dosyasına kopyalayın. Sonrasında onu telefon ya da tabletinize atın ve internetten aratarak sürücüyü bulun ve indirin. Ardından bilgisayara atın indirdiğiniz sürücüyü ve yükleyin.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Süngüç
Asus ROG Zephyrus G14 GA402NJ-L4034
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o kısımla devam ederek win 11 i kurduktan sonra bilgisayarı internete nasıl bağlayacağım ?
Hocam telefonun wifi ağına bağlıysa laptopa usb kablo ile bağlayıp internet paylaşımı yapabilirsiniz. Wifi yok ise mobil veri ile aynı işlem mecvuttur.

Top Bottom