Neler Yeni

Friendzone yenen kızdan olur mu?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba. Şimdi ben bir kızdan hoşlanıyorum.
Kızlarla ilişkiler konusunda çok cahilim.
Şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı çünkü şimdiye kadar tanıdığım kızlar ilgimi çekmiyordu.
Bu kızı deprem zamanından beri tanıyorum.
Şubat ayında tanıştık. Mayıs ayında ben başka şehirdeydim ve başka şehirde iken direkt pattadadanak telefon üzerinden "Senle ben olur muyuz" dedim. O kadar cahilce biliyorum ama hani hiç bilgim yok ya.
Neyse dediği şey şuydu, "Caner seni hiç öyle düşünmedim."
Bunun sebebini biliyorum. Hiç flörte dair en ufak bir sinyal bile vermedim. Ben ortamın "saf" çocuğuydum. Yani benden hiç öyle bir sinyal almadı.
Şimdi başka şehirde üniversitede.
Hala konuşuyoruz. Ama son zamanlar pek bana dönmüyor, aramalara mesajlara falan. Hemşirelik zor mu bilmiyorum ama derslerinin zorladığını söyledi.
Bu kızdan olur mu? Hayatımda ilk defa birinden hoşlanıyorum.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam, friendzone'dan çıkmak olabilir ben bunu yapmıştım birkaç kez. Ama sizin durumunuzda iş biraz zormuş. Sanal ilişki hiç önermem, en iyi insan olsa dahi uzak mesafede bir şey olabilir özellikle üniversite çağında, insanların en olgunlaşacağı en çok değişebileceği ortam. Hemşirelik konusunda birinci sınıfsa dersleri o kadarda zorlayıcı değil ve daha dönem başındayız o kadar yoğun olma imkanı yok gibi bir şey. Yeni arkadaş yapma zamanı zaten bu dönemler yani mesajlara aramalara dönememesi için çok bir sebep yok tabii üniversitesine göre değişir. Soruna cevap olarak:
Çok zor diyorum kızın sende gönlü varsa bile hiç sinyal vermediğinizden kendisini soğutmuş olabilir. Gerçekten friendzone'dan çıkmak için çok fazla çabalaman gerekiyor ben bir sanal ilişki için değeceğini sanmıyorum. İlk kez hoşlanma konusunda yani zaman geçecek başkalarından da hoşlanacaksın merak etme. Bu ilişki için kendini çok yormana gerek olacağını düşünmüyorum, ama değer diyorsan sen bilirsin tabii ki.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam, friendzone'dan çıkmak olabilir ben bunu yapmıştım birkaç kez. Ama sizin durumunuzda iş biraz zormuş. Sanal ilişki hiç önermem, en iyi insan olsa dahi uzak mesafede bir şey olabilir özellikle üniversite çağında, insanların en olgunlaşacağı en çok değişebileceği ortam. Hemşirelik konusunda birinci sınıfsa dersleri o kadarda zorlayıcı değil ve daha dönem başındayız o kadar yoğun olma imkanı yok gibi bir şey. Yeni arkadaş yapma zamanı zaten bu dönemler yani mesajlara aramalara dönememesi için çok bir sebep yok tabii üniversitesine göre değişir. Soruna cevap olarak:
Çok zor diyorum kızın sende gönlü varsa bile hiç sinyal vermediğinizden kendisini soğutmuş olabilir. Gerçekten friendzone'dan çıkmak için çok fazla çabalaman gerekiyor ben bir sanal ilişki için değeceğini sanmıyorum. İlk kez hoşlanma konusunda yani zaman geçecek başkalarından da hoşlanacaksın merak etme. Bu ilişki için kendini çok yormana gerek olacağını düşünmüyorum, ama değer diyorsan sen bilirsin tabii ki.
Sanal ilişki değil bu arada.
Kızla yüz yüze tanışıyoruz.
Sadece üniversiteye gitti.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç iltifat vs etmiyor musun Caner?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hiç etmedim. Sadece arada "Çok enerjik bombastiksin" demiştim. O sayılıyor mu?
Kız başta "olur" deseydi ederdim belki. Ama öncesinde etmedim.
Keşke başlarda adım atsaydın. İşin zor hatta imkânsız bile diyebilirim. Elektirik vermemişsin, şansını dene bence. Kaybedeceğin tek şey onla olan arkadaşlığın olur, diyorsan ki sorun değil hafif iltifatlar ile başlayabilir bir noktadan sonra açılabilirsin fakat sen itlifat ettiğinde karşılığını alamıyorsan veya böyle bir tavır takınıyorsa o iş yaş demektir.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,377
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı çünkü şimdiye kadar tanıdığım kızlar ilgimi çekmiyordu.
Şubat ayında tanıştık. Mayıs ayında ben başka şehirdeydim ve başka şehirde iken direkt pattadadanak telefon üzerinden "Senle ben olur muyuz" dedim. O kadar cahilce biliyorum ama hani hiç bilgim yok ya.
Bunun sebebini biliyorum. Hiç flörte dair en ufak bir sinyal bile vermedim. Ben ortamın "saf" çocuğuydum. Yani benden hiç öyle bir sinyal almadı.
Hala konuşuyoruz. Ama son zamanlar pek bana dönmüyor, aramalara mesajlara falan. Hemşirelik zor mu bilmiyorum ama derslerinin zorladığını söyledi.
Bu kızdan olur mu? Hayatımda ilk defa birinden
Olmaz frindzoneden cikmak cok zor

Rulep

80+ Gold
Ünide yazan çoktur onların arasından friendzoneden çıkman çok zor ben imkansız diyorum çıkılırda hele bir de uzaktaysa hiç uğraşmam uğraşmaya değmez.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu saatten sonra bu kızdan olmaz.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Olm ben öyle çok "Canım cicim" diyen biri değilim ki. Yani bana gelmiyor onlar xD

Ariseks

80+ Gold
Bu kızdan olur mu? Hayatımda ilk defa birinden hoşlanıyorum.
Friendzone yediğin an oyun biter biraz daha zorlarsan arada sırada konuşacaksada konuşmaz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,377
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ünide yazan çoktur onların arasından friendzoneden çıkman çok zor ben imkansız diyorum çıkılırda hele bir de uzaktaysa hiç uğraşmam uğraşmaya değmez.
Yakinsak nasil cikicaz bi arkadasim soruyorda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,237
Üyeler
146,907
Son üye