Neler Yeni

FSR 3 BALONU PATLADI !!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
bende de 4070ti ve poco f5 pro :D apple ile amd almak aynı şey, ikisi de ekstra özelliklerden mahrum
Ben şeyi merak ediyorum oyuncuların işine yarayacak güzel çıksa herkesi mutlu edecek ama markanın ulaşılabilir olması adına feragat ettiği teknik konular sizi neden mutlu ediyor? Neden objektif olarak değerlendirmek yerine Balonu Patladı-AMD alanlar enayi gibi bir tavrınız var? Sadece meraktan soruyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Her markanın kendince avantajları ve dezavantajları var. Biri kötü, diğeri çok iyi diyemeyiz. AMD kartlar ucuz ve saf güçleri gerçekten iyi, Nvidia tarafında da yazılım desteği vs çok iyi parası olan Nvidia, yeterince bütçesi olmayan AMD destekliyor. Android ve Apple kısmı da böyle bence.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Kral doğru söyle Nvidiadamı çalışıyorsun yada sana kaç para verdiler bunları böyle tanıtmak için dbekskdkxkck adam nvidiaya takmış ya
Yok FSR3’ü başarılı bulmama rağmen adam haklı 2.5 ay oldu hala daha 2 oyunda var ne anladım ben o işten

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan
EVET ARKADAŞLAR ARADAN KOSKOCA 2.5 AY GEÇMESİNE RAĞMEN HALA HİÇBİR OYUNA EKLENMEDİ, KENDİNİ GELİŞTİRMEDİ. FSR 3 BALONU ZATEN PATLAMIŞTI BARİ ÜSTÜNE AZ DÜŞSEYDİNİZ. BUNDAN SONRA DAHA FAZLA UĞRAŞMAZLAR SALDILAR HERHALDE NVİDİAYA RAKİP TEKNOLOJİ ÇIKARMAYI. SİZE ÇAMUR FSR 3 VE 2 TANE OYUN DESTEĞİYLE İYİ OYUNLAR
Oturup bunu mu bekliyorsun cidden?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

batuu123

80+ Bronze
Yok FSR3’ü başarılı bulmama rağmen adam haklı 2.5 ay oldu hala daha 2 oyunda var ne anladım ben o işten
dlss oyun kataloğu 500 oyuna yükseldi son driver update ile artık firmalar default olarak oyunlarına ekliyor ama fsr.. 2 oyun..

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Iphone 11 kullanıyorsun dostum, fazla abartmadan konuş 😃
6S bile kullansam aynı şey. Hiç farketmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıl olmuş 2023 Iphone alıp super amoled ekranlardan mahrum mu kalalım? Iphone 15pro max diyorlar 1 yıl önce çıkan s23 ultra'nın kamerası daha iyi, pil gitme süresi daha iyi, uygulama ve oyun açma daha hızlı, arkaplanda ki uygulamaları s23 daha geç kapatıyor, ekrandan bahsetmeye gerek yok iphone nenemden kalma ekran kullanıyor halen, s23 ultranın fazladan on numara kalemi de var ve iphone'dan daha ucuz, Iphone almak için hiç sebep göremiyorum ben. Bence Iphone alanların bi beyin filmine göndermek lazım

Kanka o stabilize o ferahlık androidde yok. Dilini boşuna yorma, androide devam et ya da AMD kullanmaya.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom