Neler Yeni

Çözüldü✓ FULLHD de bulanıklık

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Kadir
Selam arkadaşlar yaşadığım garip bir problemden bahsedeceğim aslında problemde değil tam olarak
2k monitörüm var ekran kartım RX 560 idi ve video izlerken görüntü de hiç bulanıklık yoktu 6600XT ekran kartına geçtim ancak şimdi FULLHD videolarda hafif bir bulanıklık var internette bunun olduğunu söyleyenleri gördüm RX 560 ekran kartında yaptığım hiçbir ayarda yoktu acaba neyi değiştirirsem net bir görüntü elde ederim full hd vcideolarda da?

Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan ayarını kapattım google chrome da önemli miktarda bulanıklık gitti

Son düzenleme:

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Driveri sildiniz mi?
Ek olarak VSR açık mı?
VSR kapalı driverı silip tekrar yükleyeceğim bu arada full hd monitörü de taktım kardeşimin onda ki görüntü de hiç sorun yok 2k monitörde çözünürlüğü 2k olan videoyu açınca da sorun yok

hytic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Okyanus Kagan Fert
İlgilendiği Kategoriler
Yazilim, Isletim Sistemleri ve Gelistirme Kartlari
Instagram
hz_pingullah
Steam
missiles!
Twitter
hz_zencigot
Discord
oki#8789
Reddit
u/oki404
Driver sorunu olabilir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör 27" mi? :D
27" monitörlerde bulanıklık sorunu olabiliyor.
evet 27 2k monitörde böyle bir şey olabiliyormuş ama garip olan RX 560 da olmamasıydı :D bakalım bir kaç ayarlama yapıp test edeceğim bir de oyunda olmasın çok problem değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver sorunu olabilir.

Monitör 27" mi? :D
27" monitörlerde bulanıklık sorunu olabiliyor.
Değil sıfırdan kurdum tekrardan

Son düzenleme:

Mazia Prochainezo

80+ Bronze
evet 27 2k monitörde böyle bir şey olabiliyormuş ama garip olan RX 560 da olmamasıydı :D bakalım bir kaç ayarlama yapıp test edeceğim bir de oyunda olmasın çok problem değil
27" monitörlerde genel sorun bu maalesef. Hangi markayı alırsanız alın hep böyle. Bulanık gözükür. Yapabileceğimiz bir şey yok. İyi forumlar dilerim :)

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,466
İsim
Kadir
2K'da besliyor mu sisteminiz?
Darboğaz sorunu yaşıyor musunuz? Yaşamıyorsanız 2K'da kullanın. Bende Windows'ta olduğum zaman 2K'da kullanıyorum.
Vega 3 bu arada ekran kartım. AMD APU 😋
2K da besliyor RX 560 ile sadece görüntü ve video izliyordum yavaş yavaş toparladım sistemi :D twitchte video felan izlerken görüntü de hafif bulanık olması bir tık hoşuma gitmedi sadece video dışı her şey net ve güzel

Top Bottom