Neler Yeni

G Wolves Hati-S Classic Edition mu yoksa G Wolves Hati-S Stardust edition mu?

yigit213

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yigit Can
Arkadaşlar Stardust modeli:
(1100TL)
1)Sensörü Pixart 3389
2)Anahtarları Omron 20M
3)Ekstra yanlarda delik var 2g ağırlık daha hafif.

Classic Modeli:
(940TL)
1)Sensörü Pixart 3360
2)Anahtarları Kailh 80m

Daha fazla değişiklik var mı bilmiyorum varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı? Ya da bu fiyat bandında yine böyle küçük daha iyi mouse öneriniz var mı?

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Niye özellikle bu modelleri istiyorsun hocam

yigit213

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yigit Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye özellikle bu modelleri istiyorsun hocam
Hocam Razer Viper Mini kullanıyordum bundan önce, 15 gün kadar önce bozuldu. Viper mini elime tam oturduğu için onun boyutunda mouse arıyordum. Kalitedir şekildir odur şudur derken Xtrfy m42 , Glorious Model O- ve bu 2 model arasında kaldım. Yine sorup soruşturarak bir de araştırarak her şeyi de göz önünde bulundurunca bu 2 tercihin daha önde olduğuna karar verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi bu fiyat bandında boyutları küçük daha iyi bir seçenek varsa neden olmasın.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Hocam Razer Viper Mini kullanıyordum bundan önce, 15 gün kadar önce bozuldu. Viper mini elime tam oturduğu için onun boyutunda mouse arıyordum. Kalitedir şekildir odur şudur derken Xtrfy m42 , Glorious Model O- ve bu 2 model arasında kaldım. Yine sorup soruşturarak bir de araştırarak her şeyi de göz önünde bulundurunca bu 2 tercihin daha önde olduğuna karar verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi bu fiyat bandında boyutları küçük daha iyi bir seçenek varsa neden olmasın.
Ajaz Aj199 bulabilirsen tavsiye ederim, çok beklentim olmadan almıştım fareyi mainledim diğer faremi sattım direkt. Boyutu da Viper Miniye yakın.

ff.PNG

yigit213

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yigit Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ajaz Aj199 bulabilirsen tavsiye ederim, çok beklentim olmadan almıştım fareyi mainledim diğer faremi sattım direkt. Boyutu da Viper Miniye yakın.

Alıntıyı görüntüle
Hocam bu mouse sensörünün kalitesi ve kablosuz olmasından dolayı bütçe çok artmasın diye biraz malzeme kalitesinde geri kalmış sanki? Siz ne düşünüyorsunuz?

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Hocam bu mouse sensörünün kalitesi ve kablosuz olmasından dolayı bütçe çok artmasın diye biraz malzeme kalitesinde geri kalmış sanki? Siz ne düşünüyorsunuz?
Malzeme kalitesi iyi gayet

Top Bottom