Neler Yeni

Çözüldü✓ G435 Bilgisayara bağlanmamakta

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
Kulaklıgı bluetooth ile telefona bağlayabilmekteyim ancak lightspeed usbsini takmama rağmen hiçbir şekilde bilgisayar görmüyor dün görmekteydi bir çözümü var mıdır

Kulaklıgı bluetooth ile telefona bağlayabilmekteyim ancak lightspeed usbsini takmama rağmen hiçbir şekilde bilgisayar görmüyor dün görmekteydi bir çözümü var mıdır
Realtek HD Audio Driver yükleyerek tekrar denermisiniz ve Ön panele takmadiginizdan emin olun dediğin driveri yükleyerek on paneli etkinlestirebilirsiniz

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Realtek HD Audio Driver yükleyerek tekrar denermisiniz ve Ön panele takmadiginizdan emin olun dediğin driveri yükleyerek on paneli etkinlestirebilirsiniz
hocam arka tarafa taktım anakart tarafına dün çalışıyodu sıkıntısız algılıyordı şuan seste de görünmemekte
Mesaj otomatik birleştirildi:

bluetootha baglanmakta onda sorun yok sıkıntı şu ligtspeed adaptorunu takıyorum fakat bilgisayar gormuyor

hocam arka tarafa taktım anakart tarafına dün çalışıyodu sıkıntısız algılıyordı şuan seste de görünmemekte

bluetootha baglanmakta onda sorun yok sıkıntı şu ligtspeed adaptorunu takıyorum fakat bilgisayar gormuyor
Jak ile bağlantı yok sanırım anladığım kadarıyla.

hocam driver de kuramıyorum baglanmasını istiyor kulaklıgın kulaklıgı baglayamadıgımdan kuramamaktayım
Şuan görmüyor değilmi hiç bir ışık vs. yanmıyor eğer böyle ise USB alıcı zarar görmüş olabilir bunun başka açıklaması yok çünkü

Alıntıdır

şimdi çözüm şöyle kulaklığı kapat pc den usb yi çıkart sonra tekrar takıp kulaklığı aç açtığında mavi ışık yanıyor dimi telefona bağlandığın için o sönünce kendini susturma tuşuna uzun bir süre bas beyaza geri dönüyor pc ye bağlanmış oluyorsun yine yapamasan buraya link atıyorum bakabilirsin logitecG.com/support/G435

Şu yöntemi deneyin hocam

Slayd53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Osman Tarık Arıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan görmüyor değilmi hiç bir ışık vs. yanmıyor eğer böyle ise USB alıcı zarar görmüş olabilir bunun başka açıklaması yok çünkü
yok hocam hiçbir şekilde görmemekte kulaklıgı dün aldım sabah bilgisayarı açtıgımda boyle bir sorunla karşılaştım

telefona baglanıyor ama bilgisayara baglanmıyor gormuyor bi lightspeed denilen usbyi

yok hocam hiçbir şekilde görmemekte kulaklıgı dün aldım sabah bilgisayarı açtıgımda boyle bir sorunla karşılaştım
Siz Yukarda attığım yöntemi deneyin eğer olmazsa Logitech support tan destek isteyin oda olmazsa garantiye goturmelisiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,776
Üyeler
157,143
Son üye
watering
Top Bottom