Neler Yeni

G513 carbon anti-ghosting özelliği var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sjsjsjsjjssj
kankacım hangi kabloluda 8000hz raporlama var? kabloludan daha hızlı bu mouselar
Mesaj otomatik birleştirildi:

elin küçükse

Biraz büyük

svedorn

80+
Hangi kısmı bok gibi kanka tam olarak :D 2 yıldan fazla kullanıyorum taş gibi klavye. Ha şu an bu fiyata alınır mı, hayır. Neden çünkü o fiyata daha üst modelleri çıktı ve gereksiz pahalandı. Bu fiyata alınmaz. Ben 1600 liraya aldım indirim cart curt olmadan vatandan. Kullanmadan etmeden sağdan soldan duyup da bok gibi yazmayın her şeye.

liluzivert

80+ Bronze
max olanı al

Hangi kısmı bok gibi kanka tam olarak :D 2 yıldan fazla kullanıyorum taş gibi klavye. Ha şu an bu fiyata alınır mı, hayır. Neden çünkü o fiyata daha üst modelleri çıktı ve gereksiz pahalandı. Bu fiyata alınmaz. Ben 1600 liraya aldım indirim cart curt olmadan vatandan. Kullanmadan etmeden sağdan soldan duyup da bok gibi yazmayın her şeye.
sus kanka artık bi sus ya 5000 liraya hotswap olmayan dandirik logitech brown switch klavye mi alınır bi sus allah aşkına

svedorn

80+
max olanı al

sus kanka artık bi sus ya 5000 liraya hotswap olmayan dandirik logitech brown switch klavye mi alınır bi sus allah aşkına
aahah adamın beyninde sıkıntı var. Okuma anlama özürlü ben 5000 liraya alsın mı dedim oku bakayım. yazık.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,379
Üyeler
157,943
Son üye
Alika28
Top Bottom