Neler Yeni

GA-B75M-D2V Anakartı Driver Yükleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
mehmetcan bayır
sen sadece bu videoyu izle en azından gigaybte anakart hakkında bişeyler öğrenmiş olursun

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
sen sadece bu videoyu izle en azından gigaybte anakart hakkında bişeyler öğrenmiş olursun

Bana bu adamın videolarını gösterme. Chip zamanından beri bu adama ısınamadım. İlk Gigabyte anakartı 2008 yılında kullandım. Polemikten falan bahsedip lafı uzatıyorsun. Sen bu adamın forumunda takıl.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Hahaha :D Ne kadar şiddetli yardım etmek isteyen kişiler var. Bence şunu şunu yapmalısın diye tavsiyenizin verin ve geçin bence :)

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Hahaha :D Ne kadar şiddetli yardım etmek isteyen kişiler var. Bence şunu şunu yapmalısın diye tavsiyenizin verin ve geçin bence :)
Ben tavsiyemi verdim de, soruyu soran vatandaştan hiç ses çıkmıyor. Bios güncellemesini neden yapması gerektiğini bilmiyor.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Ben tavsiyemi verdim de, soruyu soran vatandaştan hiç ses çıkmıyor. Bios güncellemesini neden yapması gerektiğini bilmiyor.
Hocam ver geç boşver. Bilgisayarı açmayı bilmeyende var bizim amacımız yardım etmek :) Bu zamanda vakit geçmiyor yoksa :D

symN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Seyman
Bana bu adamın videolarını gösterme. Chip zamanından beri bu adama ısınamadım. İlk Gigabyte anakartı 2008 yılında kullandım. Polemikten falan bahsedip lafı uzatıyorsun. Sen bu adamın forumunda takıl.

Beyler sakin şuan ekran kartım mevcut değil fakat izlediğim bir videoda fps artışı için anakartınızı güncelleyiniz dedi arkadaş ve bu konuda hiçbir bilgim yok mazur görün beni ve cidden kalp kırmaya hiç gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ver geç boşver. Bilgisayarı açmayı bilmeyende var bizim amacımız yardım etmek :) Bu zamanda vakit geçmiyor yoksa :D
Sağolasın hocam.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Bilgisayar şuan çalışmıyor mu? Ekran kartım yok dediniz.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Görüntüyü şuan Intel HD Graphics üzerinden alıyorum
Görüntü varsa, bios güncellemesi neyi değiştirecek? Açamadığınız bir oyun mu var? İşlemcinizin modeli nedir? Kaç gb ram kullanıyorsunuz?

symN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berkay Seyman
Görüntü varsa, bios güncellemesi neyi değiştirecek? Açamadığınız bir oyun mu var? İşlemcinizin modeli nedir? Kaç gb RAM kullanıyorsunuz?
Açamadığım değilde fps drop ve düşüşleri yaşıyorum işlemci intel i5-3340 ,8 gb ram ve csgo üzerinde en düşük ayarlarda ortalama 45-50 fps alıyorum

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Açamadığım değilde fps drop ve düşüşleri yaşıyorum işlemci Intel i5-3340 ,8 gb RAM ve csgo üzerinde en düşük ayarlarda ortalama 45-50 fps alıyorum
Dahili ekran kartı yetersiz geliyor olabilir. Son güncellemeden sonra iyice kötü oldu. Videoda ekran kartı %99'a dayanıyor. Bu haliyle fps çok düşük.

Top Bottom