Neler Yeni

Gainward Ghost 4060 oc

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir konu var içime sinmedi ikinci el rtx 4060 aldım gainward markası ghost modeli performans olarak sıkıntı yok fakat sıcaklıklar sanki bir tık fazla geldi furmarkta 77-78 gördü sonuçta bu çok ağır bir test normal karşılıyorum oyunlarda 65-77 arası değişiyor pubgde 76-77 gördüm tam yükte tabii ki adanada yaşıyorum etkisi olabilir bir tık ama yinede bir nvida ekran kartına göre sıcaklık bana fazla geldi markadan dolayımıdır sizce bir sorun teşkil eder mi? cevaplarınız çok önemli benim için

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir konu var içime sinmedi ikinci el rtx 4060 aldım gainward markası ghost modeli performans olarak sıkıntı yok fakat sıcaklıklar sanki bir tık fazla geldi furmarkta 77-78 gördü sonuçta bu çok ağır bir test normal karşılıyorum oyunlarda 65-77 arası değişiyor pubgde 76-77 gördüm tam yükte tabii ki adanada yaşıyorum etkisi olabilir bir tık ama yinede bir nvida ekran kartına göre sıcaklık bana fazla geldi markadan dolayımıdır sizce bir sorun teşkil eder mi? cevaplarınız çok önemli benim için
sıcaklıklar olması gerektiği gibi , gainward kartlar bir miktar ısınıyor lakin sorun teşkil edecek bir durum değil kullanmaya devam edebilirsiniz.

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende öyle düşünüyorum ama insanın içine kurt düşüyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,986
İsim
Emre siyah
adana sıcağına iyi dayanmış

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
Aldığım kişi ile görüşüp iade edebilirim yerine galax alabilirim sizce çok sıcaklık farkı olurmu uğraşmama değermi?

ACK6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Celik
Bir oyun oynarken ölçülebilecek ideal sıcaklık 60-85 derece arasıdır. Bu değerlerin üzerinde bir sıcaklık ile karşılaşıyorsanız sürücü ayarlarınızın doğru olduğundan emin olmalısınız. Bu sürücü sayesinde ekran kartının üzerinde bulunan fanların hız ayarlarını yaparak sıcaklığı düşürebilirsiniz.
Ekstra olarak kac adet kasa icinde fan var ona da dikkat etmek gerek.

anlznn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
anıl zan
Evet hocam adana sıcağı biraz farklı :) ama sıcaklık benim verdiğim rx 6650xt ile aynı olunca biraz şüphelendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasamda 3 adet önde 1 adet egsoz ve birde işlemcinin hava soğutma fanı mevcut

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,571
Üyeler
154,423
Son üye
DeXtt
Top Bottom