Neler Yeni

Galatasaray - Fenerbahçe Süper kupa VAR hakemi gündem yarattı

eneskaya6

80+ Silver
Galatasaray Fenerbahçe Süper kupa finaline atanan VAR hakemi Emre Malok gündem yarattı.
Eşinin geçmişte paylaştığı fotoğraflar ve attığı twitler tepki topladı
Eşi twitler gündem olunca hepsini silmiş ve ultraslan vb hesaplari engellediği ortaya çıkmış

Hakem iyi ya da kötü yönetir ama TFF neden bunlara dikkat etmiyor. Bir hakimin a partisi ya da b partisi olduğunu öğrendikten sonra nasıl hakimliği zorunlu biraktiriyrosan hakemlikte böyle olmalı diye düşünüyorum. Açık bir şekilde Fenerbahçeli bir çift kupa maçına atılması maç sonunda olay çıkarabilir. (İyi yönetsede kötü yönetsede diye düşünüyorum)

IMG_20231229_104649.jpg
IMG_20231229_104706.jpg

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Eşi atmış hakem atmamış, boş boş algılar yapmayın. Her türlü tokatlicaz sizi kaçarınız yok.

eneskaya6

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eşi atmış hakem atmamış, boş boş algılar yapmayın. Her türlü tokatlicaz sizi kaçarınız yok.
Konuşma tarzına bak :) kendi evinizde tokatlayamamislar hala bu özgüven nerden geliyor acaba. Son bilmem kaç derbidir kaleyi bulan sutunuz yok :) hakemi de karısı mi stada maç izlemeye götürmüş 🤣

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
.
Daha maç oynanmadan hakemlere saldırmaya başlamışsınız. Ülke olarak bu hakemlere saldırma işini ne zaman bırakacağız. Eziklikten başka bir şey değil

eneskaya6

80+ Silver
Daha maç oynanmadan hakemlere saldırmaya başlamışsınız. Ülke olarak bu hakemlere saldırma işini ne zaman bırakacağız. Eziklikten başka bir şey değil
Ben burda hakemlere saldirmiyorum okuduğunu anlama sıkıntılı kardeşim. Nasıl hakemlik tarafsız yapılan bir meslekse bir hakemin böyle taraflı olduğu ortada ve TFF hala bunu bünyesinde tutuyor. Acemilikten başka bişey değil. Ezikler için sınıf açıldı köyferansta oraya bakabilirsin :)

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Konuşma tarzına bak :) kendi evinizde tokatlayamamislar hala bu özgüven nerden geliyor acaba. Son bilmem kaç derbidir kaleyi bulan sutunuz yok :) hakemi de karısı mi stada maç izlemeye götürmüş 🤣
yerden kalksaydınız kendi evimizde de darma duman ederdik sizi ama siz korkaklığı seçtiniz. Sevmek ve sevilmenin ne olduğunu öğrendiğin zaman bu hakem ve eşini anlayacaksın. Demek ki kadın fenerli ve maça gitmek istemiş eşi de kıramamış götürmüş. Algıcı kralı cimbom yine iş başında😃😃

eneskaya6

80+ Silver
yerden kalksaydınız kendi evimizde de darma duman ederdik sizi ama siz korkaklığı seçtiniz. Sevmek ve sevilmenin ne olduğunu öğrendiğin zaman bu hakem ve eşini anlayacaksın. Demek ki kadın fenerli ve maça gitmek istemiş eşi de kıramamış götürmüş. Algıcı kralı cimbom yine iş başında😃😃
Kakfkwkfkwlglw la boş konuşma fanatik olursun da bu kadar 3İQ olamazsın. Topu oynayan Galatasaray ama tüh darma duman edememisler işe bak sen. Cityi falanda darma duman edersiniz siz çıkar İsmail Kartal maç sonucu açıklama yapar cikcik ötersiniz böyle :). O dediğin bu meslek grubunda olamaz işte burada milyonlar izliyor milyon paralar dönüyor 4-5 tane hakem atayamiyorsan bırakacaksın bu işi insanların parası emeği var. Ne güzel dünya karısı istemiş kiramayip gitmiştir :) 3 yaşında çocuk getirim biraz da onu kandirin zort. Hakem iyi ya da kötü yönetir ona bişey demiyorum ama göz göre göre iki takım arasında bir takımı seven tutan bir hakem atamak ayrı ironi o hakemi hala Tfft bünyesinde bulundurması ayrı ironi

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Kakfkwkfkwlglw la boş konuşma fanatik olursun da bu kadar 3İQ olamazsın. Topu oynayan Galatasaray ama tüh darma duman edememisler işe bak sen. Cityi falanda darma duman edersiniz siz çıkar İsmail Kartal maç sonucu açıklama yapar cikcik ötersiniz böyle :). O dediğin bu meslek grubunda olamaz işte burada milyonlar izliyor milyon paralar dönüyor 4-5 tane hakem atayamiyorsan bırakacaksın bu işi insanların parası emeği var. Ne güzel dünya karısı istemiş kiramayip gitmiştir :) 3 yaşında çocuk getirim biraz da onu kandirin zort. Hakem iyi ya da kötü yönetir ona bişey demiyorum ama göz göre göre iki takım arasında bir takımı seven tutan bir hakem atamak ayrı ironi o hakemi hala Tfft bünyesinde bulundurması ayrı ironi
aynen kanka haklısın

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Tümay
Hocam maç oynanmadı ki daha? Ayrıca bu adam takımını paylaştı diye mi suçlu, sizin maçınıza Galatasaraylı hakem hiç mi gelmedi? Galatasaray en büyük takımlardan biri sonuçta illaki gelen hakemlerden biri ya sizi ya bizi destekleyecek, önemli olan maçı doğru oynatması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben burda hakemlere saldirmiyorum okuduğunu anlama sıkıntılı kardeşim. Nasıl hakemlik tarafsız yapılan bir meslekse bir hakemin böyle taraflı olduğu ortada ve TFF hala bunu bünyesinde tutuyor. Acemilikten başka bişey değil. Ezikler için sınıf açıldı köyferansta oraya bakabilirsin :)
Hakemler o kadar maç içinde olup takım mı tutmayacak?

eneskaya6

80+ Silver
Hocam maç oynanmadı ki daha? Ayrıca bu adam takımını paylaştı diye mi suçlu, sizin maçınıza Galatasaraylı hakem hiç mi gelmedi? Galatasaray en büyük takımlardan biri sonuçta illaki gelen hakemlerden biri ya sizi ya bizi destekleyecek, önemli olan maçı doğru oynatması.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakemler o kadar maç içinde olup takım mı tutmayacak?
Davayı yöneten her hakim gerçek hayatta illa ki bir siyasi düşüncesi ya da oy verdiği bir parti vardır ama biri çıkıp akp binasin da eşiyle fotoğraf çektirip eşi de durmadan akp desteği Twitler atıldıktan sonra AKP ve CHP nin karşıt dosyalarına bu hakim atılırsa sence ne kadar doğru olur. En doğru kararları belki o hakem verecek ama sen 84M nüfusta temizini bulamıyorsan rezalet yönetiyorsundur TFF. Her hakem illa ki içinde bir takims daha yatkindir ama yıllardır böyle sosyal medyada paylaşıp tarafını belli eden hakem görmedim. Bu tamamen TFF nin hatası. Düzgün birini atsa konu yaratmayacak.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
.
Bide bana fbli demiş. Eziksiniz olm hepiniz taraftar grubu olarak. Maç bitiyor yorumları okuyorum, hakem gslilere göre fbli, fb lilere göre ise gs li. Dünya derbisinde iki eşek takımında şutu yok siz hala bunları ağzınızdan salyalar döküle döküle tutmaya devam edin, birbirinize hakaretler edin. Geçenki derbiyi izlemiş biri olarak hakem gayet iyi yönetti, her maç sonu klasik hakem hakem diye ağlayan taraftarlar ne yaşıyor bilmiyorum

eneskaya6

80+ Silver
TFF'nin ben... Çocuk koysan bunlardan daha iyi yönetir
IMG_20231229_191835.jpg

idorojen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Atakan Rodi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç