Neler Yeni

Galatasaraylı olduğumdan utanıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
çok zor ya
Arkadaşlar selam. Özellikle Beşiktaş mağlubiyetinden sonra (ağır) bir şekilde tuttuğum takımdan utanmaya başladım. Geçen sezon da şampiyon olmamızdan kısa bir süre önce evimizde Fenerbahçe'ye şut çekemeden yenilmiştik ve şampiyonluğun tadı damağımda kaldı açıkçası. Bu durum Fenerbahçe'nin başına Jose Mourinho gelmesinden sonra başladı. Takımımı çok seviyorum ama eskisi kadar değil gibi.

Öneriniz nelerdir? Takım değiştirmeli miyim? Adım döneğe çıkar mı?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
akışına bırak

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,434
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Utanılacak bir şey yok. Şunu unutma, dediğin olaydan önce de Fenerbahçe 3 senedir isabetli şut cekemiyordu. Her iyi devrin bir sonu vardır. Lakin utanılacak bir şey yok. Beşiktaş'a kaybettik üzüldüm tamam da kupa farkı kaça indi 50'ye mi 100'e mi?

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,921
İsim
Hakan
Takım degisemezsin

kücük takımlar büyük takımları yenmeleriyle övünür
mac kazanmadan sampıyonuz kral böyle düsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
Futbol gibi SK bir spor için değmez fanatik insanlarla muhatap olma sakın sanki takımın resmi sponsorları bana.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Yunus
Arkadaşlar selam. Özellikle Beşiktaş mağlubiyetinden sonra (ağır) bir şekilde tuttuğum takımdan utanmaya başladım. Geçen sezon da şampiyon olmamızdan kısa bir süre önce evimizde Fenerbahçe'ye şut çekemeden yenilmiştik ve şampiyonluğun tadı damağımda kaldı açıkçası. Bu durum Fenerbahçe'nin başına Jose Mourinho gelmesinden sonra başladı. Takımımı çok seviyorum ama eskisi kadar değil gibi.

Öneriniz nelerdir? Takım değiştirmeli miyim? Adım döneğe çıkar mı?
Döneğe çıkmaz çünkü sen zaten Galatasaraylı değilsin

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Kemal
Çok ta kasma bence sen 6-0 ı görmüş nesil değilsin anlaşılan, dönsen ne olacak dönmesen ne olacak, hep kazanan olunca duyguların körelir bi süre sonra ondan da sıkılırsın , insan hayatta herşeyi yaşamalı her duyguyu tatmalı ki ozaman rekabetin heyacanını yaşabilesin .

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
çok zor ya
Çok ta kasma bence sen 6-0 ı görmüş nesil değilsin anlaşılan, dönsen ne olacak dönmesen ne olacak, hep kazanan olunca duyguların körelir bi süre sonra ondan da sıkılırsın , insan hayatta herşeyi yaşamalı her duyguyu tatmalı ki ozaman rekabetin heyacanını yaşabilesin .
ayynen

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Sercan SAYİT
Derdini seveyim butonu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç