Neler Yeni

GALAX GeForce RTX™ 3070 Ti SG

Thuva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Karakaya
Merhaba arkadaşlar ekran kartım valorant rdr2 vb oyunlara girince 81-83 dereceleri görüyor kartın termal pedlerini ve macununu değiştireceğim ama kaç mm ped kullanmalıyım ve hangi pedi almalıyım bulamadım kart hakkında Türkiye de pek bilgi yok yabancı forumları araştırdığımda da bi sonuca varamadım hangi ped ve kaç mm almam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Murat Cemal
söküp bakacaksın, 2.00mm ya da 2.5mm olabilir, 1.00mm'de olabilir. önce sök termal macunu yenile o sırada ölçüleri çıkar. sonra pedler gelince tekrar yenile.
gelid gp ultimate öneririm termal pedde en iyi iletkenliği bu padler veriyor. rx 5600 xt kartımda vram sıcaklığını 105-110 dereceden 65-70 derecelere kadar düşürmüştü.
aliexpress'te bulabilirsiniz

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mehmet
İşte böyle ucuz diye mining çıkması kartları alıyorsunuz sonra masraf çıkartıyor.

Thuva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte böyle ucuz diye mining çıkması kartları alıyorsunuz sonra masraf çıkartıyor.
Kart kendi kartım mining çıkması değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

söküp bakacaksın, 2.00mm ya da 2.5mm olabilir, 1.00mm'de olabilir. önce sök termal macunu yenile o sırada ölçüleri çıkar. sonra pedler gelince tekrar yenile.
gelid gp ultimate öneririm termal pedde en iyi iletkenliği bu padler veriyor. rx 5600 xt kartımda vram sıcaklığını 105-110 dereceden 65-70 derecelere kadar düşürmüştü.
Teşekkür ederim

1mm pad alıp üst üste katman şeklinde yapsam olur mu sökmüşken halledeyim diyorum

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Murat Cemal
Kart kendi kartım mining çıkması değil

Teşekkür ederim

1mm pad alıp üst üste katman şeklinde yapsam olur mu sökmüşken halledeyim diyorum
olmaz, sıcaklıkta olumlu etkiyi bırak daha fazla ısınmasına bile sebep olur. zaten sen oraya 1mm ped koyduğunda o eziliyor0.96mm'ye falan düşebiliyor. tavsiye etmem sök, 2 kere sök temiz olsun faydasını ancak öyle görürsün.

Thuva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömer Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olmaz, sıcaklıkta olumlu etkiyi bırak daha fazla ısınmasına bile sebep olur. zaten sen oraya 1mm ped koyduğunda o eziliyor0.96mm'ye falan düşebiliyor. tavsiye etmem sök, 2 kere sök temiz olsun faydasını ancak öyle görürsün.
Tamamdır çok teşekkür ederim

Top Bottom