Neler Yeni

Öneri Galaxy M23 5G vs Redmi Note 10S

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Kameraya pek önem vermem daha çok performans istiyorum, ikisi arasında çok kararsızım biri IPS 120hz ekran diğeri 60hz amoled ekran amoled olan 1100nit ekran parlaklığı diğeri 450 eğer oyunda ikiside 60fpsyi geçemiyorsa hz düşünmeme gerek yok diye düşünüyorum hmm çok kararsızım hangisini almalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı fiyata Samsung Galaxy A23 de varmış. A23, M23, Note 10s performans olarak hangisi daha iyi

A23 fiyatına göre çok kötüymüş M23 ile note 10s arasında kararsızım biri beni aydınlatabilir mk?

Son düzenleme:

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Kameraya pek önem vermem daha çok performans istiyorum, ikisi arasında çok kararsızım biri IPS 120hz ekran diğeri 60hz amoled ekran amoled olan 1100nit ekran parlaklığı diğeri 450 eğer oyunda ikiside 60fpsyi geçemiyorsa hz düşünmeme gerek yok diye düşünüyorum hmm çok kararsızım hangisini almalıyım?

Aynı fiyata Samsung Galaxy A23 de varmış. A23, M23, Note 10s performans olarak hangisi daha iyi

A23 fiyatına göre çok kötüymüş M23 ile note 10s arasında kararsızım biri beni aydınlatabilir mk?
Fps için oynayacağın oyuna bağlı

Telefon olarak 2 side çok yakın telefonlar minimal farkları var ben şahsen samsung tercih ederdim adamların arayüzlerini seviyorum telefonları uzun süreler kullanılabiliyor xiaomi gibi uygulamalarında reklam çıkmıyor

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fps için oynayacağın oyuna bağlı

Telefon olarak 2 side çok yakın telefonlar minimal farkları var ben şahsen samsung tercih ederdim adamların arayüzlerini seviyorum telefonları uzun süreler kullanılabiliyor xiaomi gibi uygulamalarında reklam çıkmıyor
Bende samsung düşünüyordum da ama 4gb ram günümüzde yeterli olur mu? Oyun olarak PUBG oynayacağım

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
M23'de ekran tazeleme hızı ve 5G modem haricinde bir artı yok. Redmi Note 10S oyunlarda daha performanslı olur. Amoled panel, daha fazla ram miktarı, daha hızlı şarj ve stereo hoparlör gibi artıları da söz konusu.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M23'de ekran tazeleme hızı ve 5G modem haricinde bir artı yok. Redmi Note 10S oyunlarda daha performanslı olur. Amoled panel, daha fazla ram miktarı, daha hızlı şarj ve stereo hoparlör gibi artıları da söz konusu.
Sırf ekran taleme için Samsung alınmaz diyorsub yanii

Ama samsungun işlemcisi daha iyi :/

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,964
İsim
İsim İSİMOĞLU
Yani ben 6GB RAM ve ekranı için (ekranı çok iyi) note 10s alırdım (kullanıyorum da zaten)

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bende samsung düşünüyordum da ama 4gb ram günümüzde yeterli olur mu? Oyun olarak PUBG oynayacağım
Buna internetten aç bak m23 PUBG test elbet vardır
Redmi note 10s için de bakarak karşılaştırabilirsin

Top Bottom