Neler Yeni

Galaxy Note 10 Lite Mı Normal NOTE 10 Mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Danacı
Merhaba arkadaşlar, Galaxy Note 10 Lite ve Note 10 arasında kaldım. Note 10 normalde her türlü Lite versiyonundan daha iyi fakat telefonun biraz eskide kalmış olması ve Andoril 12 dışında güncelleme almayacak olması kafamı karıştırıyor. Siz hangisini tercih ederdiniz?

Ekler

• 3.png
    3.png
    1.2 MB · Hit: 23

(Evo)lution

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, Galaxy Note 10 Lite ve Note 10 arasında kaldım. Note 10 normalde her türlü Lite versiyonundan daha iyi fakat telefonun biraz eskide kalmış olması ve Andoril 12 dışında güncelleme almayacak olması kafamı karıştırıyor. Siz hangisini tercih ederdiniz?

İkisi arasından Note 10 öneririm. Bütçeniz tam olarak ne kadar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Danacı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi arasından Note 10 öneririm. Bütçeniz tam olarak ne kadar?
Bütçe olarak maximum 6k diyebilirim. Bu fiyata daha güncel ve iyi telefonlar olduğunu biliyorum fakat s pen ihtiyacım olduğundan dolayı note serisi almayı düşünüyorum, başka önerileriniz varsa da önerebilirsiniz.

(Evo)lution

80+ Bronze
Bütçe olarak maximum 6k diyebilirim. Bu fiyata daha güncel ve iyi telefonlar olduğunu biliyorum fakat s pen ihtiyacım olduğundan dolayı note serisi almayı düşünüyorum, başka önerileriniz varsa da önerebilirsiniz.
Ekran konusu önemli değilse iPhone XR a da bakabilirsiniz. O fiyatlarda birde Galaxy S20 var fakat exynos 990 işlemcisi kullandığı için tavsiye etmiyorum.

Top Bottom