Neler Yeni

Gamakay MK61 PC Açılınca Kendiliğinden Açılmıyor

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Selamlar. Banggood'dan GamaKay MK61 aldım. Bugün kutusunu açtım her şey gayet güzeldi ancak şu an bir sorun ile karşı karşıyayım. Bilgisayarı açınca klavye kendiliğinden açılmıyor. Işıkları da yanmıyor. Kabloyu çıkarıp takınca çalışıyor. Ayrıca yazılımla yaptığım hiçbir şey de kaydolmuyor. PC'yi her açtığımda yazılıma girip RGB'yi tekrar ayarlamam gerekiyor. Bunu nasıl çözerim bilen var mı? Desteğe yazdım ama hala cevap gelmedi.
@Metshi @Ckribrahim Siz kullanıyordunuz galiba sizde böyle sorunlar oldu mu? Olduysa nasıl çözdünüz, çözümünü biliyor musunuz?

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,713
İsim
Mert Metshi
Bende kendiliğinden açılıyordu sorun yaşamadım. RGB kaydetme yok galiba bende başta tekrar ayarlıyordum sonra sonra saldım klavye üzerinde kayıtlı ayarları kullanıyorum.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende kendiliğinden açılıyordu sorun yaşamadım. RGB kaydetme yok galiba bende başta tekrar ayarlıyordum sonra sonra saldım klavye üzerinde kayıtlı ayarları kullanıyorum.
Rgb kaydetme sorun olmaz da en azından bilgisayar ile birlikte açılmama sorununu çözsem yeter.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Bir şey daha soracağım. Ben yazılım üzerinden Polling rate i 1000Hz yapıyorum ama sistemi kapatıp açınca 125Hz ye geri dönüyor. Böyle bir sorun oldu mu? Acaba rgb kaydetmeyince sadece rgb yi mi kaydetmiyor yoksa bütün her şeyi mi?

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,713
İsim
Mert Metshi
Bir şey daha soracağım. Ben yazılım üzerinden Polling rate i 1000Hz yapıyorum ama sistemi kapatıp açınca 125Hz ye geri dönüyor. Böyle bir sorun oldu mu? Acaba rgb kaydetmeyince sadece rgb yi mi kaydetmiyor yoksa bütün her şeyi mi?
1000hz yaptıktan sonra yukarıdaki kaydet butonuna basıyor musun

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,713
İsim
Mert Metshi
Yazılımı nerden indirdin

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
RGB durumu bende de öyle ama klavye takınca normal çalışıyor. Taktığın USB portunu değiştirdin mi hiç ?
Evet farklı yere taktım ama değişmedi. Pc açılınca kendisi açılmıyor yazılım da görmüyor klavyeyi. Kabloyu çıkarıp takınca çalışıyor yazılım da görüyor ozaman.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Top Bottom