Neler Yeni

Game+ Kapalı Beta Ön Kayıt

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhaba, bir sorum olucaktı Game Plus'a çok önceden ön kayıtta bulunmuştum, hala kod gelmedi normal mi ? Kayıt olma sıralamasına göre veriliyor diye biliyorum.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Kod verilmiyor, ilerde kayıt olmanız için öncelik sahibi olacaksınız. Kod özel olarak dağıtılıyor kapalı beta için. Sizin üyeliğiniz normal paketler için, bildiğim kadarıyla henüz bununla ilgili mailler atılmaya başlanmadı.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kod verilmiyor, ilerde kayıt olmanız için öncelik sahibi olacaksınız. Kod özel olarak dağıtılıyor kapalı beta için. Sizin üyeliğiniz normal paketler için, bildiğim kadarıyla henüz bununla ilgili mailler atılmaya başlanmadı.
Anladım teşekkür ederim

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger
Merhaba, bir sorum olucaktı Game Plus'a çok önceden ön kayıtta bulunmuştum, hala kod gelmedi normal mi ? Kayıt olma sıralamasına göre veriliyor diye biliyorum.
ben bir çok mail hesaplarına mail attım ve bana özel kod yolladılar şansını denemelisin. 2-3 gün sonra belki sana da kod atarlar

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
ben bir çok mail hesaplarına mail attım ve bana özel kod yolladılar şansını denemelisin. 2-3 gün sonra belki sana da kod atarlar
hangi mail adreslerine attınız? ben game+ a attım dün herhangi bir geri dönüş olmadı.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Heath Ledger

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yok kayıt sırasına göre kod veriliyor. Daha dün arkadaşıma kodu mail olarak gönderdiler.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Yok kayıt sırasına göre kod veriliyor. Daha dün arkadaşıma kodu mail olarak gönderdiler.
Eğer arkadaşınız ön kayıt dışında bir işlem yapmadıysa yanlış bilgilendirmem için özür dilerim, ben ön kayıt sırasıyla sunucular herkese açılınca alımlar olacak diye anlamıştım. Peki arkadaşınız ne zaman ön kayıt yapmış?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğer arkadaşınız ön kayıt dışında bir işlem yapmadıysa yanlış bilgilendirmem için özür dilerim, ben ön kayıt sırasıyla sunucular herkese açılınca alımlar olacak diye anlamıştım. Peki arkadaşınız ne zaman ön kayıt yapmış?
Açıklamadan 5 dakika sonra yapmıştı. Ön kayıt dışında başka bir işlem yapmadı. Zaten mailde de belirtmişler ön kayıttan dolayı diye. Özürlük bir durum yok :)

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Açıklamadan 5 dakika sonra yapmıştı. Ön kayıt dışında başka bir işlem yapmadı. Zaten mailde de belirtmişler ön kayıttan dolayı diye. Özürlük bir durum yok :)
Ben açıklamada hiçbir önkayıt sözüne denk gelmemiştim, anca birkaç hafta önce ne zaman açılır diye bakınırken denk gelip de yapmıştım. Bana beta yok o zaman :) Teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,614
Üyeler
151,927
Son üye
bordoma
Top Bottom