Neler Yeni

GameBooster 23.8" GB-2416FF 165Hz 1ms alınır mı?

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Max 3500 yaparım ama yukarısı olmaz. Acelem yok indirim vs kovalayabilirim. 2-3 taksitle almayı düşünüyorum.
Buna bakabilirsin, seni soymakta istemiyom ama 300 daha koy şunu al gözünü seveyim peşin fiyatına taksit

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buna bakabilirsin, seni soymakta istemiyom ama 300 daha koy şunu al gözünü seveyim peşin fiyatına taksit
Sağ ol hocam. Önerdiğini alabilirim ama çok oyun oynamadığımdan çokta harcamak istemiyorum. 1 ay kadar indirim kovalayacağım. Denk gelirse alırım, denk gelmezse başka modele yönelirim. Tekrardan sağ ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O modelde ghosting var diye biliyorum haberiniz olsun hocam
60HZ yılların monitöründen geçeceğim için çok sorun olmaz diye düşünüyorum ghostingli monitöre.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Mertcan Ceylan
bütçen varsa gigabyte al oyun için falan demişsin ama alınca anlayacaksın kesinlikle renk kalitesi kullanımı farklı hale getiriyor 3100 saçma markalara vereceğine gigabyte al kafan rahat eder ben kullanıyıroyum 9.aydan beri gerçekten kaliteli monitör renkleri vs çok canlı. Bütçen yoksa yine de bu markayı önermem o kadar parayı heba etme asusn bu fiyatlarda ki monitörleri bile kötüyken bunlar hep sorun olur ilerde

kibarAdam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Genco Serdest Eren
Sağ ol hocam. Önerdiğini alabilirim ama çok oyun oynamadığımdan çokta harcamak istemiyorum. 1 ay kadar indirim kovalayacağım. Denk gelirse alırım, denk gelmezse başka modele yönelirim. Tekrardan sağ ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60HZ yılların monitöründen geçeceğim için çok sorun olmaz diye düşünüyorum ghostingli monitöre.
Seni rahatsız eder mi? bilmem ama beni acayip rahatsız ediyor ghostingli monitör tavsiye etmiyorum yukarıda arkadaşında dediği gibi biraz daha koy al şu gigabyte'ı gözüni seveyim be abi be hem pivot hem ips panel + panel kalitesi ghosting yok daha ne olsun

OgzhnKlc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Kılıç
Gigabyteın bu monitörünü kullanıyorum gerçekten kaliteli alınabilecek en mantıklı tercihlerden birisi benim görüşümde.

Bor4

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,983
Üyeler
149,117
Son üye
Goktug61
Top Bottom