Neler Yeni

Gamebooster 280 Hz Moni̇tör

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sefa B
Çoklu Konu, Spam
1686157432854.png

BU MONİTÖRÜ ALDIM İPS OLMASI VE HZ BU KADAR YÜKSEK OLMASI MARKASI FALAN BAYA BENİ KORKUTUYOR ABDULLAH ABİ VİDEOSUNU ÇEKMİŞ AMA AYNISI DEĞİL ONUNKİ SAMSUNG PANELDİ BUNUN PANELİ DE SAMSUNGMU KULLANAN VARMI BUNU İŞ YAPARMI CSGODAN BAŞKA BİŞE GİRMİYORUM?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Ben kullanıyorum knka akıyor ben İlk terettüdle aldım şimdi arkadaşlara da aldık 4 kişi kullanıyoruz ölü piksel ghosting yok 280 hz veriyor sadece siyah ekran ve siyah odada ışık sızması var hepinizde o da ips panellerde oluyor elit seriler hariç.. sorucagin soru ya da test varsa sor yardımcı olurum dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç güvenli değil bu fiyata.
Kullanıyorum 2 ay dir belki daha fazla tam tarih bilmiyorum sorunsuz

NespaY

80+ Silver
Ben kullanıyorum knka akıyor ben İlk terettüdle aldım şimdi arkadaşlara da aldık 4 kişi kullanıyoruz ölü piksel ghosting yok 280 hz veriyor sadece siyah ekran ve siyah odada ışık sızması var hepinizde o da ips panellerde oluyor elit seriler hariç.. sorucagin soru ya da test varsa sor yardımcı olurum dostum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıyorum 2 ay dir belki daha fazla tam tarih bilmiyorum sorunsuz
1 yılda ne olacağını bilemezsin daha yeniymiş seninki uzun kullanım önemli sonuçta.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
1 yılda ne olacağını bilemezsin daha yeniymiş seninki uzun kullanım önemli sonuçta.
Evet o konuda bir şey diyemem ben bütün elimde ki cihazların 7-8 ay garantisi kaldı mı değiştiririm genelde marka takıntısı yoksa alınır

Top Bottom