Neler Yeni

Gamebooster G5 Defender nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Efe Çalışır
Bütçe
260
Merhabalar iyi günler dilerim. Aklımda olan bu GameBooster'ın G5 Defender adlı klavyesi var sizce nasıldır? Daha başka öneriniz varsa, Blue Switch olmasına özen gösterirseniz sevinirim. Bütçe 260 TL daha üstüne gidemem.

n3rl3s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Berat Kılıçkaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Efe Çalışır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.pttavm.com/frisby-gamem...=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=akakce&v=1.98.2 Knkm Bak Bu klavyeyi alabilirsin ama 20tl fazla 20 TL arttırabilirsen Güzel Bir Klavye Bütce 260tl üstüne gidemem demişsin ama bence bi 20tl gidebilirsin geliyor knkm
Knkm Gamepower Warlock almayacağım ya. Tuşlarının basılı kalması olsun. Işıklardaki sıkıntısı olsun. E bide çevresinde bişey var elektrik çarptırıyor parmağına. Genellikle kronik sıkıntılı olduğunu duydum internette. Switch in önemi olduğu kadar basma hızıda önemli bir kefede benim için. Yazılarının silinip silinmesi umrumda değil. Zaten bakmadan yazdığım için sıkıntı değil benim için ama lazer baskılı olursa tuşları tabi iyi olur gene.

n3rl3s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Berat Kılıçkaya
Knkm Gamepower Warlock almayacağım ya. Tuşlarının basılı kalması olsun. Işıklardaki sıkıntısı olsun. E bide çevresinde bişey var elektrik çarptırıyor parmağına. Genellikle kronik sıkıntılı olduğunu duydum internette. Switch in önemi olduğu kadar basma hızıda önemli bir kefede benim için. Yazılarının silinip silinmesi umrumda değil. Zaten bakmadan yazdığım için sıkıntı değil benim için ama lazer baskılı olursa tuşları tabi iyi olur gene.
knkm arkadaşım pek sıkıntı yaşamadı ama dopru olabilir

Top Bottom