Neler Yeni

Yardım Gamebooster GB-L6 ya gigabyte GTX 1660 superi takabilen var mı ?

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Birkaç kişi bu sorunu yaşamıştı ve bende DA-3 elime ulaşınca kasa hasarlı geldi ve değişim istedik ama 2 gün bizde kaldı o süreçte takmayı denediğimde girmiyordu kasanın slot kısmı sanki çok geride gibiydi ve girmesi imkansızdı , sizce bu anlamsız sorun neyden kaynaklanıyor ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Birkaç kişi bu sorunu yaşamıştı ve bende DA-3 elime ulaşınca kasa hasarlı geldi ve değişim istedik ama 2 gün bizde kaldı o süreçte takmayı denediğimde girmiyordu kasanın slot kısmı sanki çok geride gibiydi ve girmesi imkansızdı , sizce bu anlamsız sorun neyden kaynaklanıyor ?
Bende RX 590 ve Versa j23TG var ekran kartını vidaladığımda önü kilitten çıkık kullanıyorum mecburen. O yüzden uzay sistemdeyim. Benzeri olabilir.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
kasanın şeklinden sorunu yaşayanlardan biriyim ufak bir destekle zorlayıp oturtmuştum zarar verdim diye korkmadım değil .d asıl sorun kablosunda başlıyor .d

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende RX 590 ve Versa j23TG var ekran kartını vidaladığımda önü kilitten çıkık kullanıyorum mecburen. O yüzden uzay sistemdeyim. Benzeri olabilir.
Evet,ama benimki kilit açıkken bile girmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kasanın şeklinden sorunu yaşayanlardan biriyim ufak bir destekle zorlayıp oturtmuştum zarar verdim diye korkmadım değil .d asıl sorun kablosunda başlıyor .d
Büyük ihtimalle kasanın yapısıyla alakalı ve bu ekran kartına denk gelmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,936
Üyeler
152,577
Son üye
Iskender97
Top Bottom