Neler Yeni

Gamebooster güç kaynağı çok ses çıkarıyor

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Ekran kartı ya da işlemciyi çok kullanan oyunlara girdiğim zaman güç kaynağı fanı çok hızlı dönüyor ve çok yüksek ses çıkarıyor. Kasadaki güç kaynağı olan bölümü elimle kontrol ettiğimde buz gibi. İşlemci ve ekran kartı gücünü kısıtlasam bile güç kaynağındaki fan sesi çok çıkıyor. Gamebooster 650watt +80plus güç kaynağı kullanmaktayım. Oyuna falan girerken çok aşırı fan sesi geliyor bende sizde de öyle mi?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
imzaddaki sistemde takılı ise normal değiştirmenizi tavsiye ederim hocam

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ekran kartı ya da işlemciyi çok kullanan oyunlara girdiğim zaman güç kaynağı fanı çok hızlı dönüyor ve çok yüksek ses çıkarıyor. Kasadaki güç kaynağı olan bölümü elimle kontrol ettiğimde buz gibi. İşlemci ve ekran kartı gücünü kısıtlasam bile güç kaynağındaki fan sesi çok çıkıyor. Gamebooster 650watt +80plus güç kaynağı kullanmaktayım. Oyuna falan girerken çok aşırı fan sesi geliyor bende sizde de öyle mi?

Kalitesiz güç kaynağı, değişin derim.

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
Ne zaman aldın

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imzaddaki sistemde takılı ise normal değiştirmenizi tavsiye ederim hocam
evet imzadaki sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zaman aldın
1 ay falan oldu hazır sistemle birlikte geldi

Kalitesiz güç kaynağı, değişin derim.
hazır sistemi bu güç kaynağı ile tanıtmışlardı

buğra67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
buğra taşdemir
evet imzadaki sistem

Hazır sistem alirken bir tek ekran kartı ve işlemciye değil her şeyi değerlendirip almalıydin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
evet imzadaki sistem

hazır sistemi bu güç kaynağı ile tanıtmışlardı

Kim tanıttı ?

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kim tanıttı ?
itopya'dan aldım ve sistemin videosunu tanıdan kişi bu kasa ile tanıtıyordu.

Kim tanıttı ?
youtubede video çekmişler itopya'nın personeli

Hazır sistem alirken bir tek ekran kartı ve işlemciye değil her şeyi değerlendirip almalıydin
Normalde özelliştirmede vento ve bu gamebooster vardı ben gamebooster'ı aldım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
itopya'dan aldım ve sistemin videosunu tanıdan kişi bu kasa ile tanıtıyordu.

youtubede video çekmişler itopya'nın personeli

Normalde özelliştirmede vento ve bu gamebooster vardı ben gamebooster'ı aldım

Yani iyi teknoloji kanalı dışındakiler öyle ürünleri tanıtabilir, itopya personeli zaten sattığı mala neden kötü desin :D.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Yani iyi teknoloji kanalı dışındakiler öyle ürünleri tanıtabilir, itopya personeli zaten sattığı mala neden kötü desin :D.
Bilgisayar eve geldiğinden beri güç kaynağı fanından çok aşırı fan dönme sesi geliyor ilk zamanlar arkadaşlarım sistemin güçlü onumu dert ediyorsun herkeste öyle dedikleri için kafama takmıyordum fakat şuan dayanılmaz bi fan dönme sesi geliyor. İtopya'ya söylesem kasayı vento ile değiştirirler mi?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bilgisayar eve geldiğinden beri güç kaynağı fanından çok aşırı fan dönme sesi geliyor ilk zamanlar arkadaşlarım sistemin güçlü onumu dert ediyorsun herkeste öyle dedikleri için kafama takmıyordum fakat şuan dayanılmaz bi fan dönme sesi geliyor. İtopya'ya söylesem kasayı vento ile değiştirirler mi?

Sanmıyorum değişceklerini ama ventonunda kendi PSU sunda çok fark olmaz, sizini direk psu almanız lazım iyi bir tane.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
isim soyisim
Sanmıyorum değişceklerini ama ventonunda kendi PSU sunda çok fark olmaz, sizini direk psu almanız lazım iyi bir tane.
Vento kasasındaki güç kaynağı FSP ile geliyor daha kaliteli olacağını düşünüyorum. Benim kasa ile vento kasası aynı ücretteydi. Kasanın hava akışı çok kötü şuanki. Corsair'in kasa yapısını kopyalamışlar.

Top Bottom