Neler Yeni

Gamebooster Kasa ve Psu sizce ne yapmalı ?

burakb11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Akın
Merhaba yeni hazır sistem aldıkta alırken büyük hata yapıp kasa psu üstünde cok durmadım.

GameBooster GB-GR021BB 650W 80

Kasa ve kendinden psu'lu biraz araştırma yaptımda c4'e benzetenler bile olmuş :)

Daha 1 haftalık sistem kasayı hemen uyguna ne verirlerse okutup yeni kasa ve psu mu alsam yoksa kasa kalsa psu'numu değiştirsem nasıl yapsam bilemedim

i5 12400 f işlemci

gıgabyte rtx 4060 ti eagle ekran kartı

gıgabyte H610M K DDR4 anakart

sistemde bu alırken sanırım 650 ve yukarısı psu almam gerekiyor öneri ve tavsiyesi olan yetkili arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Bir süre sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama kısa sürede değiştirmen daha faydalı olabilir.
650w 4060 Ti için fazla 650w ile 4070 besleyebilirsin

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
Merhaba yeni hazır sistem aldıkta alırken büyük hata yapıp kasa psu üstünde cok durmadım.

Kasa ve kendinden psu'lu biraz araştırma yaptımda c4'e benzetenler bile olmuş :)

Daha 1 haftalık sistem kasayı hemen uyguna ne verirlerse okutup yeni kasa ve psu mu alsam yoksa kasa kalsa psu'numu değiştirsem nasıl yapsam bilemedim

i5 12400 f işlemci

sistemde bu alırken sanırım 650 ve yukarısı psu almam gerekiyor öneri ve tavsiyesi olan yetkili arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum
gamebooster a güvenip sistem emanet etmemek lazım kasa hadi neysede psu hemen degistirilmeli

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih Erkılıç
Bir süre sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama kısa sürede değiştirmen daha faydalı olabilir.
650w 4060 Ti için fazla 650w ile 4070 besleyebilirsin
Önermiş olduğunuz modellerde orta-alt seviye psular, kaliteli oldukları söylenemez.

ysfkymkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yusuf kaymakçı
https://ty.gl/c85z5wezcw 3 yıldır kullanıyorum bunu rampage kasanın içinden çıkanı direkt değiştirmiştim hem çok sesli hemde cızır cızır ses geliyordu arada

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Önermiş olduğunuz modellerde orta-alt seviye psular, kaliteli oldukları söylenemez.
Biliyorum ama Gamebooster kullanmaktansa daha güvenilir PSUlar olduğu belli. Arkadaşın bütçesinin buna uygun olduğunu düşünüp bu fiyatta PSU gördüm buldum attım eğer sen daha iyisini biliyorsan kötü/daha iyisi var tarzı yorumlar yerine daha iyisini atarsan yorum kirliliği de azalabilir teşekkürler yorumun için.

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr

i5 12400 f işlemci

Kasanın ön tarafını söküp kullanırsın sorun teşkil etmez ama o psuyu çabuk yere bırak yoksa kötü olur .d şaka bir yana kaliteli bi 750w ile (ileride yükseltmelere açık olsun diye yoksa 650w besler)

burakb11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tavsiyeler için teşekkür ederim , maddi olarak çok sıkıntı etmiyorum gözüm arkada kalmıcak bir ürün alayım istiyorum

MSI MAG A650BN 650 Power Supply​

Bu ürün işimi görür sanırım bir arkadaş tavsiye etmişti

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Tavsiyeler için teşekkür ederim , maddi olarak çok sıkıntı etmiyorum gözüm arkada kalmıcak bir ürün alayım istiyorum

MSI MAG A650BN 650 Power Supply​

Bu ürün işimi görür sanırım bir arkadaş tavsiye etmişti
Bütçen ne kadar psu için sırf msı diye gidip alma.

burakb11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Akın
Hocam bütce 3k ya kadar verebilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular