Neler Yeni

Yardım GameBooster TITAN 240 Rainbow 240mm Sıvı Soğutucu Alınır mı?

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
www.instagram.com/mehmetyagmur2
Twitter
mehrainn
Merhabalar, başlık zaten konuyu açıklıyor. Şuan itopyada yılın son fırsatı adı altında 1049 liraya satılıyor. Intel i5 12400f işlemcim var ve kasam Thermaltake versa t25. Sistemde Intel'in stok soğutucusu var. Boşta ve stres testi sonrası dereceleri ekte koyucam. Amacım aman aman işlemci çok ısınıyor, dereceler fazla yükselmesin vs değil. Görünüş açısından kasamı renklendirmek istiyorum. Zaten sıvı soğutucu olduğu için stok soğutucudan daha da iyi soğutacağını düşünüyorum. Yani tabi ki yine de soğutmaa performansı iyi olması gerekir. Bu soğutucuyu kullanan var mı? Varsa soğutu performansı hakkında yorumlarını bekliyorum. Sizce bu soğutucu alınır mı? Direkt yorumlara alınmaz yazıp geçmeyin lütfen. Alınmaz/Alınır ise nedenini açıklayarak açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim.
ÜRÜN LİNKİ

Boşta iken
Ekran görüntüsü 2022-12-25 200008.png

stres testi bitiş sonrası anlık
a.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
can karabey
hocam hava soğutucu alın geçin hiç gerek yok sıvı soğutmaya işlemci f serisi zaten overlock da söz konusu değil.rainbow hava soğutuculara bakabilirsiniz 11400f kullanan 2 arkadşımda var gayet memnunlar 20 dereceye kadar bir soğutma sağlıyor fazlasıyla yeterli.

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
www.instagram.com/mehmetyagmur2
Twitter
mehrainn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam hava soğutucu alın geçin hiç gerek yok sıvı soğutmaya işlemci f serisi zaten overlock da söz konusu değil.rainbow hava soğutuculara bakabilirsiniz 11400f kullanan 2 arkadşımda var gayet memnunlar 20 dereceye kadar bir soğutma sağlıyor fazlasıyla yeterli.
Yorumun için teşekkür ederim. Zaten pcyi çok ısıtıcak kadar yormuyorum. Dediğim gibi görsellik katsın diye almayı düşündüm de dediğin gibi yapıcam. Stok fan gibi rgbli bi tane hava soğutma alıcam. 1k ona vermektense hoparlör ihtiyacımı karşılarım.

Top Bottom