Neler Yeni

Gamegaraj leo kasa ekran kartı takılmıyor

Knightt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Deniz Yıldırım
1000023164.jpg
resimde gözüktüğü gibi. Ekran kartının arka kısmı giriyor lakin ön kısmı girmiyor. Çok fazla denedim ama o ön tarafı bir türlü oturtamadım. Neden girmiyor bunu nasıl oturabilirim? Şimdiden teşekkürler

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Mehmet Aslan
Alıntıyı görüntüleresimde gözüktüğü gibi. Ekran kartının arka kısmı giriyor lakin ön kısmı girmiyor. Çok fazla denedim ama o ön tarafı bir türlü oturtamadım. Neden girmiyor bunu nasıl oturabilirim? Şimdiden teşekkürler
kart kasaya mı sığmıyor yoksa anakarta mı oturtamadın anlamadım ?

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Alıntıyı görüntüleresimde gözüktüğü gibi. Ekran kartının arka kısmı giriyor lakin ön kısmı girmiyor. Çok fazla denedim ama o ön tarafı bir türlü oturtamadım. Neden girmiyor bunu nasıl oturabilirim? Şimdiden teşekkürler
Hocam aynısı banada oldu. Bende dayımı çağırdım o yaptı. Sende dayını çağrabilirisin !!

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Mehmet Aslan
Anakart oturmuyor.
ittirmeye korktuğun için oturtamıyorsun muhtemelen :D Biraz zor oturur yuvaya denk getir hafif ittir elini korkak alıştırma , tık diye ses gelir o ses gelince oturmuş demek , sonra kasadan denk gelen vidaları sık bu kadar :D

Knightt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Deniz Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ittirmeye korktuğun için oturtamıyorsun muhtemelen :D Biraz zor oturur yuvaya denk getir hafif ittir elini korkak alıştırma , tık diye ses gelir o ses gelince oturmuş demek , sonra kasadan denk gelen vidaları sık bu kadar :D
Şöyle bir eğilme var. Kartın normalinde bu tarz bir eğilme yok bunun için takılmıyor olabilir mi? İade kabul edeceklerini sanmıyorum

Ekler

• 20240721_004410.jpg
    20240721_004410.jpg
    918.2 KB · Hit: 18

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Mehmet Aslan
Şöyle bir eğilme var. Kartın normalinde bu tarz bir eğilme yok bunun için takılmıyor olabilir mi? İade kabul edeceklerini sanmıyorum
kutusundan böyle mi çıktı ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,533
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom