Neler Yeni

GameGaraj yeni sistem, değişiklik gerekli mi?

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Teşekkür ederim. Gskill Ripjaws 3600 mhz CL18 olarak değiştiriyorum ramleri. Peki anakart konusunda MSI B550m pro s+v+gl ile MSI b550m pro vdh s+v+gl arasında 300tl fark var. Hangisini almak daha mantıklı olur? MSI B550m-a pro modeli de var diğerlerinden daha uygun fiyata.
Ramler ballistix kalabilir,oc ile 3600 mhz cl14 bile yapabilirsiniz.
Ayrıca 48 tl farkla ssd'yi A2000 seçmenizi öneririm.

Gjuar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alp Baran
Tamamdır öyleyse ssd'yi değiştireyim. Elimde 1 adet a2000 bir adet sanddisk olduğu için bunlardan birisini takarım diye ssd'yi en düşük fiyatlı olan seçmiştim hiç bakmadan. A2000 ile değiştireyim onu da öyleyse.

Akiran

80+ Silver
Tamamdır öyleyse ssd'yi değiştireyim. Elimde 1 adet a2000 bir adet sanddisk olduğu için bunlardan birisini takarım diye ssd'yi en düşük fiyatlı olan seçmiştim hiç bakmadan. A2000 ile değiştireyim onu da öyleyse.
SSD olmadan da sistemi alabilirsiniz.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sistemi sipariş vereceğim sanırım. Psu hakkında kötü yorumları okudum evet ilerde değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce bu fiyata alınacak bir sistem mi? Ayrıca anakartta yada diğer parçalarda değiştirmem gereken kısımlar var mı? Ram olarak 3000 mhz cl15 mi yoksa 3600 mhz cl18 mi almam gerekir kararsız kaldım.Anakart konusunda da MSI B550M-A PRO seçeneği ile arada kaldım. Elimde m2 ssd olduğu için onu en düşük fiyatlı olandan seçtim evdeki diğer kasaya takmak için.
SSD'yi hem marka hem de GB olarak değiştirmenizi öneririm. 500GB SSD daha iyi olacaktır. EDİT: Son yazdığınızı şimdi gördüm. Eğer dediğiniz gibi yapacaksanız sıkıntı yok. Kusura bakmayın, hızlıca okumuşum.

Gjuar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alp Baran
SSD'yi hem marka hem de GB olarak değiştirmenizi öneririm. 500GB SSD daha iyi olacaktır. EDİT: Son yazdığınızı şimdi gördüm. Eğer dediğiniz gibi yapacaksanız sıkıntı yok. Kusura bakmayın, hızlıca okumuşum.
Çok teşekkür ederim yine de yorumunuz için.

Top Bottom