Neler Yeni

gamenote kb435l Alınır mı ?

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Blue switch olması ve TKL olması sizin için bir sıkıntı yaratmıyorsa alabilirsiniz.

Ben de sipariş ettim 5 Mart'da gelecek hayırlısıyla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
EREN RENÇPER
ben hala kullanıyorum en ufak bir sıkıntısını görmedim öneririm
Knk klavyeyi aldım dün elime ulaşti sesi filan olsun çok iyi renk modlarina hayran kaldim fortnite oyuncusuyum yapı atmak için hızlı olmam lazim bu klavyenin tepkimesi çok tatmin etti . Çok hızlı ve küçük bir klavye masda istediğim pozisyonda kullanabiliyorum çok rahat

Ariseks

80+ Gold
ben klavyeyi 1 haftadır kullanıyorum bence kaliteli yay sesi zaten bu bütçedeki çoğu klavyede var ben pişman olmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
EREN RENÇPER
Gençler 1 2 3 tuşlarinda istediğiniz tuş atamalarini yapabilrsiniz bende bugün farkettim bu özelliği
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapmak için önce fn - ye basin sonra fn + ve son olarak esc ye basin . Klavyenin Windows ve caps tuşlari yanmaya başladiğinda atamak istediğiniz tuşlara basin. Kaydetmek için fn ve esc ye basin işlem bu kadar

Zeclas.

80+ Bronze
Knk klavyeyi aldım dün elime ulaşti sesi filan olsun çok iyi renk modlarina hayran kaldim fortnite oyuncusuyum yapı atmak için hızlı olmam lazim bu klavyenin tepkimesi çok tatmin etti . Çok hızlı ve küçük bir klavye masda istediğim pozisyonda kullanabiliyorum çok rahat
Hala kullanıyor musun sıkıntısı varmı?

Top Bottom