Neler Yeni

Gamepad almaya değer mi?Hangisini önerirsiniz?

shiriva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkan
Arkadaşlar selam.Oyunlar için xbox gamepad almayı düşünüyorum.Kullanışlı mı?Almaya değer mi?Pc kullanıcısıyım sadece hiç pc için gamepad kullanmadım.
Bir de önerebileceğiniz bir model var mı?İndirimde falan olursa daha iyi olur tabi.Link atabilirseniz sevinirim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,980
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar selam.Oyunlar için xbox gamepad almayı düşünüyorum.Kullanışlı mı?Almaya değer mi?Pc kullanıcısıyım sadece hiç pc için gamepad kullanmadım.
Bir de önerebileceğiniz bir model var mı?İndirimde falan olursa daha iyi olur tabi.Link atabilirseniz sevinirim.
Dersen bende para var git xbox 9. nesil al ama bende para yok dersen eğer
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en...h-pc-ve-android-uyumlu-fiyati,1687722817.html bunun gibi ürünlere bakabilirsin

shiriva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki sence dualsense almak mı mantıklı xbox controller mı?İleride konsol alırsam ps5 almayı düşünüyorum en azından gta 6 için.Alırsam kullanırım diye dualsense de düşündüm ama pc için xbox controller çok fark yaratacaksa xbox controller da olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dersen bende para var git xbox 9. nesil al ama bende para yok dersen eğer
https://www.akakce.com/oyun-kolu/en...h-pc-ve-android-uyumlu-fiyati,1687722817.html bunun gibi ürünlere bakabilirsin
fiyat konusunda ise 2-2.5 k arası bütçem var.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,963
İsim
uwu
Peki sence dualsense almak mı mantıklı xbox controller mı?İleride konsol alırsam ps5 almayı düşünüyorum en azından gta 6 için.Alırsam kullanırım diye dualsense de düşündüm ama pc için xbox controller çok fark yaratacaksa xbox controller da olabilir.

pc içim xbox gamepad alman daha iyi olur

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,980
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Sadece pc için kullanıcaksan xbox daha mantıklı ancak ileriki süreçte ps alırım falan dersen benim gibi dualsense tercih edebilirsin

shiriva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazı oyunlarda falan sıkıntı yarattığını söylediler dualsense'in hiç problem yaşadın mı? @Necromancerr bir de hangi oyunları oynuyosun fifa falan dışında

Jyadaus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Alperen ŞAHİN
paran varsa dualsense al geç. uyum sorunu neredeyse bitti. steam artık doğrudan destekliyor. ea app gibi sorun yaşatacak yerdede dsx ile mevzuyu kolaylıkla çözüyorsun.

hele ki f1 23 oynuyorsan %100 dualsense. adaptive trigger desteği var oyunda.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,980
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bazı oyunlarda falan sıkıntı yarattığını söylediler dualsense'in hiç problem yaşadın mı? @Necromancerr bir de hangi oyunları oynuyosun fifa falan dışında
Fifa oynamayı pek sevmiyorum zaten genelde ps özel oyunları oynadım ben ondan uyumluluk konusunda sorun yaşamadım ancak uyumluluk sorunu falan dersende dsx uygulaması sayesinde xbox 360 olarak tanıtabilirsin kolu öyle gene tam uyumlu oluyor ancak xbox tuş takımı gözüküyor ki bu çoğu oyunda dediğim olayı açmasanda var

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,868
İsim
ege erdem demirelli
Bende 8. nesil xbox gamepad var siyah renkli tum araba oyunlarinda kullaniyorum ve bazi oyunlarda da cok kullanisli, rahat oluyor butcen varsa kesinlikle al

shiriva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkan

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Xbox 9. nesil aldım bugün çok başarılı çalışıyor. Öneririm. :)

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
fiyatı da uygun buldum diğerlerine göre.bir sıkıntı yaşar mıyım.Kusura bakmayın soruyorum fakat bu kadar para vermeden önce insan emin olmak istiyor.
Hocam bende PS5 ve PS4 dualsense denedim benim deneme amacım oyunda playstation tuşlarını görmeyi daha seviyorum. Fakat çoğu oyunda işe yaramıyor uzun ayarlar gerektiriyor. Bu yüzden 2 adet Xbox controller ile devam ediyorum her her oyunda çalıştır oyna kıvamında tam uyumlu.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
xbox alcaksan al yoksa alma
gerekli değil yatarken oynamak için aldım ben

Top Bottom