Neler Yeni

Gamepad önerisi verir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Oğuz Tutkun
Bütçe
750

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,715
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Uzun yıllar dayanmaz bu attığın 2. El Orj PS4 kolu al bari biraz daha koyup

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Gamepad alacağım ve kaliteli uzun ömürlü bir şey almak istiyorum. Bilgisayarda bluetooth bağlantısı ile kullanacağım. Kendi alıcısı olan bir modelde olur kablosuz olsun yeterki. Çakma PS4 kollarına bi aklım kaymıyor değil. Örneğin aşağıda linkte verdiğim ürün. Kullanan varsa onların yorumlarınıda alabilirim.

Çakma kolların kaliteli olanları iş görüyor baya 1000TL altı bütçe varsa alınacak en iyi tercih bu kollar. Attığınız ürüne baktım yorumları genel olarak olumlu. Alınır duruyor. Benim deneyimlediğim çakma kol da bu ve memnun kalmıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Oğuz Tutkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun yıllar dayanmaz bu attığın 2. El Orj PS4 kolu al bari biraz daha koyup

Orjinal olup olmadığı çok zor anlaşılıyor hocam 2. elde, oda aklımda. Kaç TL ortalama 2. el ps4 kolları?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çakma kolların kaliteli olanları iş görüyor baya 1000TL altı bütçe varsa alınacak en iyi tercih bu kollar. Attığınız ürüne baktım yorumları genel olarak olumlu. Alınır duruyor. Benim deneyimlediğim çakma kol da bu ve memnun kalmıştım.

Hocam ne kadar süre kullandınız ve yaşadığınız bir sorun oldu mu? Şarj süresi nasıl?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Orjinal olup olmadığı çok zor anlaşılıyor hocam 2. elde, oda aklımda. Kaç TL ortalama 2. el ps4 kolları?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne kadar süre kullandınız ve yaşadığınız bir sorun oldu mu? Şarj süresi nasıl?
Ben 1 hafta kullandım sonra arkadaşıma hediye ettim yaklaşık 7 aydır da o kullanıyor ve tuşlarda vs sorun yokmuş. Ben kullandığım dönemde 1 kez şarj ettiğimde 3-4 gün kullandım saat olarak hesaplamadım akşamları iş dönüşü Fifa oynadım. Genel olarak f/p üründü beğenmiştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Oğuz Tutkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 1 hafta kullandım sonra arkadaşıma hediye ettim yaklaşık 7 aydır da o kullanıyor ve tuşlarda vs sorun yokmuş. Ben kullandığım dönemde 1 kez şarj ettiğimde 3-4 gün kullandım saat olarak hesaplamadım akşamları iş dönüşü Fifa oynadım. Genel olarak f/p üründü beğenmiştim.

Gayet iyi görünüyor hocam değerler. Teşekkür ederim. Muhtemelen sizin attığınızı alacağım...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom