Neler Yeni

Yardım Gamepower Air turbine fan seti olan arkadaşlar konuya bakabilir mi acil !!

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar belirttiğim fan setinden aldım 3'lü. Ancak irite eden bir vızıltı sesi geliyor. Oxyd'e servise yolladım ve sorunu yok diye geri yolladılar. 3 fanda da aynı ses var. Fandan vızıltı sesi geliyor eklediğim sesi dinleyince anlarsınız. Sizde de bu ses var mı acaba?

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar belirttiğim fan setinden aldım 3'lü. Ancak irite eden bir vızıltı sesi geliyor. Oxyd'e servise yolladım ve sorunu yok diye geri yolladılar. 3 fanda da aynı ses var. Fandan vızıltı sesi geliyor eklediğim sesi dinleyince anlarsınız. Sizde de bu ses var mı acaba?
Var kanka gamepower warcry aldım dhaa berbatı fanlar kendi çerçevesine çarpıyor 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çalışırken tiklatiyorum bir tane düzeldi

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var kanka gamepower warcry aldım dhaa berbatı fanlar kendi çerçevesine çarpıyor 🤣

Sadece görsel şölen olarak güzel sesleri fazla bunların memnun değilim.
Şikayetvar'a yazdım. Bu nedir arkadaş evde çıngıraklı yılan besliyor gibi ses geliyor. İnsanın aklı ile dalga geçiyorlar birde sorun yok diyorlar. Seside ekledim inşallah bi sonuç alırım artık. Bende sorun gidip deepcool falan alsana Gamepower nedir arkadaş.

Reis nasıl tıklattın biraz detay verme şansın var mı?

Aykut D.

80+ Gold

Kaç zamandır senelerdir pc işindeyim 0 olup çerçeveye sürten fana hiç denk gelmedim fan çok ehven olmalı onun için . Şaşırdım .

Aykut D.

80+ Gold
Hem marka hem garanti firması rezalet.
Fan alırken statik basınç rpm kanat sayısı mil yatak stiline dikkat ederek alıyorum . Fan alırken fanın güzelliğine aldanıyor çoğu kişi .

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammed emin efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fan alırken statik basınç rpm kanat sayısı mil yatak stiline dikkat ederek alıyorum . Fan alırken fanın güzelliğine aldanıyor çoğu kişi .
Hocam bende dikkat ediyorum. Fan hızını kumandadan ayarlama hoşuma gittiği için aldım. Sıfır fan nasıl böyle ses çıkarır Allah için böyle rezalet olur mu ya.

Can...

80+ Platinum
Şikayetvar'a yazdım. Bu nedir arkadaş evde çıngıraklı yılan besliyor gibi ses geliyor. İnsanın aklı ile dalga geçiyorlar birde sorun yok diyorlar. Seside ekledim inşallah bi sonuç alırım artık. Bende sorun gidip deepcool falan alsana Gamepower nedir arkadaş.

Reis nasıl tıklattın biraz detay verme şansın var mı?
Tırnak ucuyla pıt diye 🤣

Kaç zamandır senelerdir pc işindeyim 0 olup çerçeveye sürten fana hiç denk gelmedim fan çok ehven olmalı onun için . Şaşırdım .
Hocam kafasına göre ya hatta ton farkı bile var turkuaz beyaz turuncu gibi renklerde fan ses yapıyor mesela onu alta koyuyorum ses gidiyor arada açılışta yapıyor ön camı söküyorum pıt diye vuruyorum ses kesiliyor komple sokecegim bu hafta sonu hepsine gres süreceğim sanırım o RGB dağıtlsin diye beyaz pleksiler yamuk gibi geldi yalpa yapınca oluyor gibi

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammed emin efe
Tırnak ucuyla pıt diye 🤣

Hocam kafasına göre ya hatta ton farkı bile var turkuaz beyaz turuncu gibi renklerde fan ses yapıyor mesela onu alta koyuyorum ses gidiyor arada açılışta yapıyor ön camı söküyorum pıt diye vuruyorum ses kesiliyor komple sokecegim bu hafta sonu hepsine gres süreceğim sanırım o RGB dağıtlsin diye beyaz pleksiler yamuk gibi geldi yalpa yapınca oluyor gibi
Hocam hiç umrumda değil bunlar ile uğraşamam garantisi var. Seve seve değiştirecekler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,040
Üyeler
146,619
Son üye
vanitas27
Top Bottom