Neler Yeni

Yardım Gamepower Bull T10 Ghosting Panel Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
Merhaba iyi günler bugün Gamepower BULL T10 model monitör elime ulaştı direkt ölü piksel testine soktum ve hiç ölü piksel çıkmadı sonra ghosting testi yapayım dedim ghosting sorunu da bulunmuyordu gayet hoşuma gitmişti monitör. Sorun monitörün ayarlarını kurcalamamla başladı.

Testte öncelikle şu ayarı açtım.
1716816877713.png

Araya böyle siyah üstüne beyaz hızlı akan pikseller açılıyor.
1716816909668.png

Sonrasında monitörde yukarıdaki test tam ekrandayken aşşağıda bulunan Response Time ve MPRT ayarlarını en yükseğe çekip deneyeyim dedim.
1716817226209.png

Bu ayarlar fulldeyken testte yaklaşık 10dk bi zaman geçirmişim. Testi kapatıp arkaplanı koyu olan bir uygulamaya girdiğimde, ekranda Camera Sync Track ayarında gelen beyaz piksellerin 6 sıra boyunca iz bıraktığını gördüm.

DİKKAT: Yatay çizgiler uygulamanın çizgileri sorun sadece beyaz düzensiz piksellerdir.
1716817859273.png

30 dakikanın ardından izler tamamen yok oldu fakat telefondan teknik servise olayı tam anlatamadığımdan yine de bir servise göndermemi öneriyor siz ne düşünüyosunuz ?

Ekler

• 23123123123123.jpg
    23123123123123.jpg
    2.5 MB · Hit: 38
Son düzenleme:

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Bende şimdi test ettim şimdi kargo geldi bende 5-6 tane ölü piksel çıktı geçmiş olsun.
Değişime başvurabilirsin.

relive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İsmail Dağlı
Merhaba iyi günler bugün Gamepower BULL T10 model monitör elime ulaştı direkt ölü piksel testine soktum ve hiç ölü piksel çıkmadı sonra ghosting testi yapayım dedim ghosting sorunu da bulunmuyordu gayet hoşuma gitmişti monitör. Sorun monitörün ayarlarını kurcalamamla başladı.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Sonrasında monitörde yukarıdaki test tam ekrandayken aşşağıda bulunan Response Time ve MPRT ayarlarını en yükseğe çekip deneyeyim dedim.
Alıntıyı görüntüle
Bu ayarlar fulldeyken testte yaklaşık 10dk bi zaman geçirmişim. Testi kapatıp arkaplanı koyu olan bir uygulamaya girdiğimde, ekranda Camera Sync Track ayarında gelen beyaz piksellerin 6 sıra boyunca iz bıraktığını gördüm.

DİKKAT: Yatay çizgiler uygulamanın çizgileri sorun sadece beyaz düzensiz piksellerdir.
Alıntıyı görüntüle
30 dakikanın ardından izler tamamen yok oldu fakat telefondan teknik servise olayı tam anlatamadığımdan yine de bir servise göndermemi öneriyor siz ne düşünüyosunuz ?
Hocam adamlar sıfır olu piksel garantisi veriyor değişim talep edin hatta iade edin. Hem de bu model yerine keşke 1k daha ekleyip aoc 24g2sp modelini alsaydınız. İade alırlarsa bu modeli almanızı öneririm. @Lyrox1 hocam sizin içinde dediklerim aynen geçerli.

Son düzenleme:

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Hocam adamlar sıfır olu piksel garantisi veriyor değişim talep edin hatta iade edin. Hem de bu model yerine keşke 1k daha ekleyip aoc 24g2sp modelini alsaydınız. İade alırlarsa bu modeli almanızı öneririm. @Lyrox1 hocam sizin içinde dediklerim aynen geçerli.
Büyük ihtimal öyle yapacam.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,585
İsim
.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Büyük ihtimal öyle yapacam.
Gönderin iadeye gitsin parayı çöpten toplamıyoruz

chade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Yiğit
ucuz etin yahnisi bu kadar olur dediklerinden hocam. fiyatı çok ucuz olduğu için alınabilir dendi de şahsen ben almazdım. iade edip lg, lenovo, asus falan alın

Elysia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Pınar Akın
Hocam kalitesiz bir monitörün sorunu bitmez. Keşke o fiyata daha düzgün bir monitör alsaymışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 saat kullandım. Herhangi bi problemle karsilasmadim daha. Masaustu 240hz setup yapana kadar laptop da 2. Monitor bari 180hz olsun diye almistim. Suan kullandigim asus tuf vg24 144hz den cok daha iyi performans veriyor. Useniyorum acikcasi servise gondermeyi cunku okudugum ve yasadigim iller farkli, cok git gel yapiyorum.

Elysia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Pınar Akın
2 saat kullandım. Herhangi bi problemle karsilasmadim daha. Masaustu 240hz setup yapana kadar laptop da 2. Monitor bari 180hz olsun diye almistim. Suan kullandigim asus tuf vg24 144hz den cok daha iyi performans veriyor. Useniyorum acikcasi servise gondermeyi cunku okudugum ve yasadigim iller farkli, cok git gel yapiyorum.
monitörü kaça aldınız? Onun yerine daha 1.5 hafta önce benimde aldığım Lenovo legion r25i-30 daha bir seçim olabilirdi. Marka güven vermiyor maalesef.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Dr Luciano
Satıcısı Bozdan teknoloji sanırım. İnşallah iade/değişim konusunda sorun çıkarmaz...
Eğer sorun olursa da Hepsiburada ile iletişime geçilir...

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bayram
Daha çok görürüz böyle bilinmedik markaları ucuz diye alırsanız :)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,551
İsim
Emre
Discord
necromancerr
valla R25i-30 un abisi R27i-30 u aldım mis gibi monitör şansınız varsa r25i-30 alın geçin sıfır ölü piksel var bende telefondan çektim bunu overdrive ayarı 2. kademede hdr açık haldeydi bu
1716903303213.png

Top Bottom