Neler Yeni

Gamepower mei, raijin, rampage rx6 x horse arasında kaldım.

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
7.1 kulaklık almak istiyorum oyun oynarken kullanacağım miktofonu da sadece dc de konusurken fln kullanırım.
Brn araştırma yaptim ve 3 model arasında kaldım.
Gamepower mei= 400tl
Gamepower raijin= 370tl
Rampage rx6 x horse= 350tl
Aradaki fiyat farkina gore de yorum yaparak cevap verirseniz iyi olur veya başka bir kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler

Kurapikki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Semih Kızılyel
Discord
Kurapikki#4166
Gamepower,rampage,gamebooster tarzı markalar genel olarak kalitesiz oluyor ama o fiyat aralığında farklı markalar bulmak zor. Ben olsam Mei'yi alırdım çünkü mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi. Bazı insanlar dip ses sorunu var, tek yere düşüşte soldan az ses gelmeye başladı gibi yorumlar yapıyor ama karar senin.

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ent=HBV00000JFY2D&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
bu kulaklığın herhangi bir videosunu bulamıdım siz biliyorsanız nasıl bir kulaklık olduğunu bilgi verebilirmisiniz.
Gamepower,rampage,gamebooster tarzı markalar genel olarak kalitesiz oluyor ama o fiyat aralığında farklı markalar bulmak zor. Ben olsam Mei'yi alırdım çünkü mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi. Bazı insanlar dip ses sorunu var, tek yere düşüşte soldan az ses gelmeye başladı gibi yorumlar yapıyor ama karar senin.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Talha Akdumanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Internet sitesi güvenilir mi?
Indiri mi kaçırıp gamepower mei almistim bozuk geldi ve iade ettim ondan dolayı uzun süre sonra yazıyorum :) simdi indirime girdi yine almayı düşünüyorum.
Evet site güvenilir.

Top Bottom