Neler Yeni

Gamepower Monitörlerden hangisini almalıyım yardımcı olurmusunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serhat Sadıç
Bütçe
6000
Merhaba ben bir Monitör bakıyorum ilk başta Gamepower markasının Vivid T40 modelini beğenmiştim ancak donanım arşivi in Bull T10 incelemesini izleyince arada kaldım Vivid T40 monitörün yorumlarında kötü bir şey yok ancak Bull T10 modelinin yorumlarında ölü pixel ve ışık sızması olduğunu belirten şikayetler vardı arada kalmamın sebebi Bull T10 modeli IPS Vivid, T40 modeli ise VA panel sizce hangisini almalıyım? Sizin önerdiğiniz bir Monitör varsa belirtirseniz sevinirim.

Gamepower 24" Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör

Gamepower 24" Vivid T40 Curved Rbg 180Hz 0.5ms 2X2W Speaker Gaming Monitör (Va panel)

Sizin önerdiğiniz bir Monitör varsa belirtirseniz sevinirim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,571
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba ben bir Monitör bakıyorum ilk başta Gamepower markasının Vivid T40 modelini beğenmiştim ancak donanım arşivi in Bull T10 incelemesini izleyince arada kaldım Vivid T40 monitörün yorumlarında kötü bir şey yok ancak Bull T10 modelinin yorumlarında ölü pixel ve ışık sızması olduğunu belirten şikayetler vardı arada kalmamın sebebi Bull T10 modeli IPS Vivid, T40 modeli ise VA panel sizce hangisini almalıyım? Sizin önerdiğiniz bir Monitör varsa belirtirseniz sevinirim.

Gamepower 24" Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör

Gamepower 24" Vivid T40 Curved Rbg 180Hz 0.5ms 2X2W Speaker Gaming Monitör (Va panel)

Sizin önerdiğiniz bir Monitör varsa belirtirseniz sevinirim.
İkiside Alınmaz. alttaki ikisine bak bütçene göre ikiside kaymak gibi monitörler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,760
Üyeler
147,777
Son üye
yigityasars
Top Bottom