Neler Yeni

Gamepower Ogre Garanti Süreci (Oksid Bilişim)

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Dinçer uğur
Arkadaşlar merhaba ben Gamepower Ogre Rainbow Mavi Switch ürününü kullanıyordum ve 1 senelik kullanim sonucu birdenbire Caps Lock tuşu ve hizasinda tuşlar temazsizlik yapmaya başladı bunun sonucunda Oksid Bilişime yolladım ürünü. Bu kronik bir sorun olduğu için değişimini yaparlar mı deneyim eden varsa yazarsa sevinirim

xTURANN

80+ Bronze
Değişim ya da tamir olur. 12 - 24 İş Günü İçerisinde Gelir.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arkadaşlar merhaba ben Gamepower Ogre Rainbow Mavi Switch ürününü kullanıyordum ve 1 senelik kullanim sonucu birdenbire Caps Lock tuşu ve hizasinda tuşlar temazsizlik yapmaya başladı bunun sonucunda Oksid Bilişime yolladım ürünü. Bu kronik bir sorun olduğu için değişimini yaparlar mı deneyim eden varsa yazarsa sevinirim
Aynı klavyeyi kullandım. Oksid e gönderdim, temassızlık ve çift temas sebebi ile. Tamir edip göndermişler. Ama eski mekanik hissiyatı tekrar alamadım o tuşlarda. Kırdım attım :D
Daha sokmam evime Gamepower markasını

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Eren Bilal Cihan
Hocam klavye garantiden geldiğinde mümkünse satın başka klavye alın bir kere yapınca ardı arkası kesilmiyor switch sıkıntısının ben zamanında gamepower katana kullandım 3 kere garantiye yolladım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,808
İsim
göksel yurtcan
o hizadaki tüm tuşlar ise değişim yaparlar

DinoDido

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Dinçer uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam klavye garantiden geldiğinde mümkünse satın başka klavye alın bir kere yapınca ardı arkası kesilmiyor switch sıkıntısının ben zamanında gamepower katana kullandım 3 kere garantiye yolladım
Öyle yapıcam sanırım. Zaten çinden klavye getirtmiştim en kötü yedek olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

o hizadaki tüm tuşlar ise değişim yaparlar
Öyle olucak heralde fakat değiştirirlerse tadından yenmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı klavyeyi kullandım. Oksid e gönderdim, temassızlık ve çift temas sebebi ile. Tamir edip göndermişler. Ama eski mekanik hissiyatı tekrar alamadım o tuşlarda. Kırdım attım :D
Daha sokmam evime Gamepower markasını
Artık bende kullanmam ya dandik mal yapıyolar satarım sanirim

Top Bottom