Neler Yeni

Gamermarkt dan icra dosyası geldi ne yapmam gerekiyor

highqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan
merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 2 ay öncesinde gamermarkt üzerinden ( İLK SAHİBİ BİZİM OLMADIĞIMIZ ) bir yakın arkadaşımın hesabını sattım yaklaşık 1 2 hafta önce de gamermarkt dan hesabın çekildiğine dair numarama bir mesaj aldım sonrasında siteye girdim ancak site de beni bekleyen herhangi bir destek talepi özel dm den gelen mesaj vs yoktu bomboştu dedim galiba dolandırıcılar yalan söylüyor sonrasında tekrar mesaj geldi bir kaç gün sonra ve hesaba giriş yapmaya kalktıgımda gamermarkt hesabımın banlandıgını gördum dedım haksız ban yedım ama yapıcak bir şey yok uğraşacak zamanında yoktu fazla şimdi tatilden döndum ve daha yeni icra kağıdı geldi evime 7.200tl bir ödeme istiyorlar hesabın geri çekilmesinden kaynaklı , bildiğim kadarıyla riot games de hesap alım , satım , paylaşımı yasak buna dayanarak nasıl ilerleyebilirim
riot games 3.şahıslara log kayıtları vermiyor ellerinde hesabı benim çektiğime dair hiç bir kanıtları yokken bana icra cezasını dayatmaya kalkıyorlar , ki hesabı gerçekten ben çekmedim hesabı satıp çekip parasını yesem içim acımayacak arkadaşımla konuştum ödemeyi kısa bir süre içerisinde yapabileceğini söyledi ondan yana bir sorunum yok kendim de ödeme yapabilecek durumdayım ancak yapmak istemiyorum bizim tarafımızdan yapılan bir işlem değil cezasını biz çekmek zorunda değiliz kişisel düşüncem böyle , daha önce yaşamış arkadaşlar varsa , durum nasıl ilerledi neler oldu ödediniz mi ödemediniz mi detaylı anlatırsanız sevinirim , ödememe taraftarıyım itiraz edicem ama nasıl ilerlemem gerekiyor bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim. <3 iyi formlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

açtıkları dava dosyasında bk.100 maddesinri dayanak göstemişler arabulucu vs olaylarına da girişmiyorlar nasıl itiraz edebilirim , amacım ara bulmak değil amacım haklı olduğum bir olayda ceza çekmemek.

Ekler

• dava icra.png
    dava icra.png
    2.8 MB · Hit: 5
Top Bottom