Neler Yeni

GAMETECH X-COLER KASA ARGB

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
vestaChapo
Öncelikle merhaba yeni sistem topladım rainbow kasadan sıkıldığım için RGB kasa arıyordum fiyatlara bakınca bütçem yetmediği için ARGB kasaları inceledim reset tuşuna basınca renk değiştiren tiplerden neyse n11den bu kasayı gördüm aldım sipariş verdim dememle ilk hatayı yaptım kasa geldi fanlar çalışıyor ışıkları yok biraz da cahilliğimde kasa çok küçük çıktı ekran kartımı takınca neredeyse powerla birleşicek kadar yakın oldu iyi dedim böyle idare edeyim sonra firmayı aradım dedim fanlar çalışıyor ama ışık yok dediler iade yapmıyoruz ama size yeni fanlar gönderelim 4 tane fanı söktüm kargoladım geriye bunlara verdikleri adrese bana ışıkları çalışan yeni mi bilmem fan gönderdiler ki kargo parasını ben ödedim gidiş geliş 20 TL asıl sorun şurda başlıyor ben herşeyimi kurdum düzenledim ekran kartım boşta bile 65 derecede çalışıyor kasa bildiğiniz alev atıyor sonra camına elimi sürdüğümde neredeyse fırın camı gibi sıcaktı kapağını açtım şuanda 55 derecede çalışıyor fanları yavaşladı yok denicek kadar hava üflüyor uzay sistem kullansam daha iyi serinler ekran kartım bile alacak olanınız varsa uzak dursun pişmanım gitti 385 artı + 20 tl kargo parası üzerine bide kargo beklemesiyle benden tam 1 hafta çaldılar siz siz olun bilmediğiniz şeyler de görüntüsüne aldanıp almayın herkese iyi günler dilerim sadece uyarmak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

virgül kullanmadıgım ve devrik cümleler kurdugum için özür dilerim

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Kasa fanlarını kontrolcüye mi bağladınız, anakarta mı, yoksa psu'a mı?

• Muhteşem
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
vestaChapo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular