Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Bakalım önümüzdeki hafta neler indirime girecek 3 hafta boyunca kasa işlemci ve anakart aldım dahada indirimleri bekliyoruz tek tek dizicem sistemi az kaldı ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirime girmesini istediğim ürünler psu ve ram şuan ya sizce haftaya xpg d60g 8x2 16gb ram indirime girermi

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Bakalım önümüzdeki hafta neler indirime girecek 3 hafta boyunca kasa işlemci ve anakart aldım dahada indirimleri bekliyoruz tek tek dizicem sistemi az kaldı ya

İndirime girmesini istediğim ürünler psu ve ram şuan ya sizce haftaya xpg d60g 8x2 16gb ram indirime girermi
İhtimali var.

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
Discord
Sunay #3109
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Satellitef - Donanım Arsivi

Sistemi tek tek dizerken endişelenmiyor musunuz, örneğin sipariş ettiğiniz anakart bozuksa vs diye? 14 gün iade süresi geçmiş olucak çünkü garanti vs uğraşmanız gerekecen 1 ay :/

Diğer bir sorumda gaming gecesinden aldığınız ürünler kapalı kutudan koruma bantlı olarak mı geldi?

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Sistemi tek tek dizerken endişelenmiyor musunuz, örneğin sipariş ettiğiniz anakart bozuksa vs diye? 14 gün iade süresi geçmiş olucak çünkü garanti vs uğraşmanız gerekecen 1 ay :/

Diğer bir sorumda gaming gecesinden aldığınız ürünler kapalı kutudan koruma bantlı olarak mı geldi?
Evet hepsi 0 ürünler şüpheniz olmasın. Çok nadir Sıkıntı çıkarsa iade edersiniz. Ürünler 0 ise bozulma ihtimali düşük olur. Ve 14 günde pc yi çalıştıracak kadar parça toplanmış oluyor. 14 günden sonra senle alakası olmayıp bozuk ya da eksik çalışan ürünleri garantiye verebiliyorsunuz bu sizin hakkınız. Örneğin ekran kartı az performans sunuyordur. Dua edin bi aksilik çıkmasın 1 ay uğraşmayın :D Ben 2. el de çok toplarım.

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
Discord
Sunay #3109

Ürünler sıfır şüphem olsa satın almazdım çalışmaz ise garantisi var 2 yıl geçerli..

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Kara cuma
indirimlerini beklemek daha mantıklı sanırım
İkisi de takip edilip duruma bakılır artık, yine arada sırada güzel indirimler de oluyor. İtopya ve QP'nin indirimleri var.

Top Bottom